دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 مهر 1402 - 16:45

توزیع نوشت‌‌افزار میان دانش‌آموزان شهرستان سندرک استان هرمزگان

توزیع نوشت‌‌افزار میان دانش‌آموزان شهرستان سندرک استان هرمزگان
همزمان با برگزاری جشن‌های هفته وحدت، بسته‌های لوازم‌التحریر اهدایی بانک مسکن بین دانش‌آموزان شهرستان سندرک استان هرمزگان توزیع شد.
کد خبر : 872384

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا، در راستای حمایت از دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار و به همت مدیریت شعب استان هرمزگان، بسته‌های لوازم‌التحریر میان دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن شهرستان سندرک توزیع شد.

مدرسه ۱۰ کلاسه شهدای بانک مسکن سندرک از توابع شهرستان میناب که در حال حاضر در دو نوبت پسرانه و دخترانه در حال فعالیت است؛ در سال ۱۳۹۶ با اعتبار این بانک افتتاح و تعداد ۳۵۰ دانش‌آموز ابتدایی در این مدرسه مشغول به تحصیل شدند.

بانک مسکن در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی، مدرسه‌سازی را طی سالیان گذشته به عنوان یک برنامه جدی در دستور کار قرار داده؛ به طوری که تاکنون ۲۶ مدرسه در مناطق محروم سراسر کشور و با حمایت مالی این بانک افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

مدیریت شعب بانک مسکن هرمزگان همواره با انجام کار‌های خیر و عام‌المنفعه در اجرای مسوولیت‌های اجتماعی پیش‌قدم بوده و از طریق صندوق خیریه علی بن ابیطالب (ع) برای خانواده‌های بی‌بضاعت و تحت پوشش نهاد‌های بهزیستی و کمیته امداد، بسته‌های معیشتی تهیه و توزیع می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر