دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در تهران

وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در تهران
از امشب تا روز پنجشنبه (۱۷ تا ۲۰ مهر) در بعضی ساعات وزش باد شدید در پایتخت مورد انتظار است و در نیمه جنوبی و غربی استان تهران در برخی از ساعات وزش باد خیلی شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر : 872357

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امشب تا روز پنجشنبه (۱۷ تا ۲۰ مهرماه) به‌تناوب در بعضی ساعات وزش باد شدید و از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز جمعه (۱۹ تا ۲۱ مهرماه) در بعضی ساعات در سطح استان بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های همدیدی، وضعیت جوی استان تهران آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

امشب تا روز پنجشنبه (۱۷ تا ۲۰ مهرماه) به‌تناوب در بعضی ساعات وزش باد شدید، در نیمه جنوبی و غربی استان تهران گاهی وزش باد خیلی شدید و خیزش موقت گرد و خاک مورد انتظار است.

از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز جمعه (۱۹ تا ۲۱ مهرماه) در بعضی ساعات در سطح استان بارش پراکنده باران، در ارتفاعات و نواحی غربی گاهی رگبار و رعد و برق و در قله‌ها با احتمال بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

امروز افزایش نسبی دما و روز پنج شنبه کاهش محسوس دما در سطح استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۴ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۸ مهرماه) کمی ابری، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۹ مهرماه) کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته