دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

عالیشاه: شاید گل دوم را می‌زدیم + فیلم

عالیشاه: شاید گل دوم را می‌زدیم + فیلم
کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: هر موقع بازی کردم همه وجودم را گذاشتم و اگر توپ گل‌گهر گل بود شاید ما گل دوم را می‌زدیم.
کد خبر : 872220

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امید عالیشاه، پس از برتری یک بر صفر مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: ابتدا به هواداران خود تبریک می‌گویم و خوشحالیم که بانوان محترم هم در استادیوم حضور داشتند و امیدواریم این اتفاق تداوم داشته باشد. البته باید یک گله هم کنم چون جایی که بانوان نشسته بودند در شأن بانوان کشور ما نیست. می‌شد جایگاهی بهتری به آن‌ها بدهند تا دید بهتری داشته باشند اما همین که حضور داشتند ارزش داشت و امیدوارم تداوم داشته باشد.

کاپیتان تیم پرسپولیس با ابراز خوشحالی از برد مقابل گل‌گهر، درباره پیروزی مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار کرد: من فکر می‌کنم بعد از بازی با النصر طبق صحبتی که با بچه‌ها شد، توپ را نگه داشته و فوتبال خود را بازی کردیم و از بازی لذت بردیم، چون بچه‌های ما توانایی زیادی دارند، مطمئن باشید وقتی خوب و با اعتماد به نفس کار کنیم، به برد هم می‌رسیم.

عالیشاه خاطرنشان کرد: هر موقع بازی کردم همه وجودم را گذاشتم. وقتی کاپیتان باشی مسئولیت سنگین تری داری؛ ما از خدای‌مان هست که VAR بیاید تا اتفاقی رخ ندهد. شاید اگر گل بود ما مجددا حمله می‌کردیم و گل دوم را می‌زدیم.

ادامه صحبت‌های عالیشاه را در فیلم زیر ببینید: 

انتهای پیام/

ارسال نظر