دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

ثبت‌نام کنندگان در سامانه یکپارچه ۲ روز مهلت دارند؛ تغییر در یک مدل خودرو وارداتی

ثبت‌نام کنندگان در سامانه یکپارچه ۲ روز مهلت دارند؛ تغییر در یک مدل خودرو وارداتی
سامانه یکپارچه خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آن دسته از ثبت‌نام‌کنندگان خودرو‌های چانگان وارداتی که هنوز از سوی سایپا پیامک دعوتنامه دریافت نکرده‌اند، از امروز (یکشنبه ۱۶ مهر ماه) به مدت دو روز فرصت دارند تا در صورت تمایل خودروی چانگان خود را با خودرو‌هایی که در مراحل بعدی عرضه می‌شوند، تغییر دهند.
کد خبر : 872136

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، در اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرد: مشتریان چانگان cs ۳۵ plus (تیپ ۲ و ۳) در اولین مرحله عرضه خودرو‌های وارداتی (در اسفند ماه ۱۴۰۱) که هنوز از سوی شرکت سایپا دعوتنامه دریافت نکرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل به دریافت سایر خودرو‌ها در عرضه‌های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی امروز و فردا (۱۶ و ۱۷ مهر ماه) دو روز اقدام کنند؛ در غیر این صورت متقاضیان خودرو چانگان CS ۳۵ plus در لیست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند.

در این اطلاعیه ضمن چهار تبصره، نکاتی مورد توجه قرار گرفته است:

"تبصره ۱- تا زمانی‌که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS ۳۵ plus را تحویل نگرفته‌اند عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت.

تبصره ۲- امکان تغییر اولویت از تیپ ۲ به ۳ برای متقاضیان خودرو چانگان CS ۳۵ plus مهیا می‌شود.

تبصره ۳- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت آن‌ها به قوت خود باقی خواهد ماند.

تبصره ۴- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به آن‌ها در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر، اولویت آن‌ها در سامانه حذف می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر