دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

جدیدترین واکنش AFC به لغو بازی سپاهان و الاتحاد: توافقی برای تکرار بازی نیست

جدیدترین واکنش AFC به لغو بازی سپاهان و الاتحاد: توافقی برای تکرار بازی نیست
دبیرکل AFC در مورد تکرار بازی سپاهان و الاتحاد عربستان اعلام کرد توافقنامه بازگشت این بازی وجود ندارد.
کد خبر : 872033

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، داتو ویندزور جان، دبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت و گو با روزنامه «الریاضیه» عربستان در خصوص تکرار بازی سپاهان و الاتحاد اظهار کرد: هیچ توافقی با طرف‌های بحران ایجاد شده، بین بازی سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا برای تکرار آن صورت نگرفته است و مسئولان در روزهای گذشته این موضوع را گفته‌اند.

ویندزور جان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا از توافقاتی که برخی از آنها در روزهای گذشته درباره آن صحبت کرده‌اند چیزی نمی‌داند و اصلاً طرف آنها نیست.

وی با اشاره به اینکه کمیته انضباطی به زودی مشکل این مسابقه را حل خواهد کرد، با تاکید بر اینکه کمیته گام به گام حرکت می‌کند و عجله‌ای برای اعلام تصمیم مورد انتظار ندارد، خاطرنشان کرد: در آینده اقدامات جدید AFC را در مورد این بازی اعلام خواهد کرد.

دبیرکل AFC در پاسخ به سوالی درباره انتظاراتش درباره زمان اعلام تصمیم نهایی کمیته انضباطی کنفدراسیون قاره‌ای، پاسخ داد که امیدوار است این موضوع قبل از دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که قرار است از 23 اکتبر (اول آبان) آغاز شود، به نتیجه رسیده باشد.

ورزشگاه نقش جهان اصفهان قرار بود دوشنبه هفته گذشته میزبان دیدار تیم‌های الاتحاد و سپاهان از دور دوم رقابت های گروه سوم لیگ قهرمانان اروپا باشد که شروع آن به تاخیر افتاد. قبل از اینکه بازی لغو شود سایت AFC در بیانیه‌ای در سایت رسمی خود اعلام کرد: دیدار تیم‌های الاتحاد و سپاهان به دلیل شرایط غیرمترقبه لغو شد.

در ادامه این بیانیه آمده بود: ما تعهد خود را مبنی بر تأمین امنیت همیشه برای بازیکنان و اعضای باشگاه تجدید می‌کنیم و پرونده بازی به کمیته‌های مربوطه ارجاع خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر