دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرلشکر سلامی: نفوذ سیاسی ما در منطقه و جهان قابل حذف نیست

سرلشکر سلامی: نفوذ سیاسی ما در منطقه و جهان قابل حذف نیست
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نفوذ سیاسی ایران در منطقه و جهان قابل حذف شدن نیست، گفت: ما با عملیات ثابت می‌کنیم دشمن ناکام است در حالی که او می‌خواهد با دروغ و جنجال ما را شکست بدهد.
کد خبر : 870331

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه در اجتماع وابستگان و پیشکسوتان سپاه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این ۴۴ سال سرشار از بغض دشمن علیه شما بوده است. دشمن از رو نرفته است، اما هر بار شکست خورده و امروز کم جان و کم رمق شده است

وی با بیان اینکه روزی آر پی جی را قوی‌ترین سلاح میدانستید، ولی امروز ما ماهواره به فضا میفرستیم و در مدار قرار میگیرد به اسم اسلام و ایران، اضافه کرد: تا شما هستید، نسلی که تکثیر شده و پرچم را از ما و شما گرفته همان روحیه‌ی جبهه را دارد و می‌ایستد و می‌جنگد.

سرلشکر سلامی اظهار کرد: هر جا دشمن علیه ما فتنه کرد و ما موفق شدیم به خاطر شهادت مردان و زنان ما بوده است. خون شهید هیچ گاه خشک نمی‌شود و حیات او همواره جاری است.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه دشمنان انقلاب می‌خواستند ما را در انزوای سیاسی قرار دهند، اما نفوذ سیاسی که ایران در جهان دارد قابل حذف شدن نیست، ادامه داد: ما با عملیات ثابت می‌کنیم دشمن ناکام است در حالی که او می‌خواهد با دروغ و جنجال ما را شکست بدهد. پیروزی از آن حق است.

وی افزود: اسلام همیشه به شما نیاز دارد. ملت الی الابد مدیون شما هستند. شما نگذاشته اید لحظات شکست ملت فرا برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر