دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
02 مهر 1402 - 13:52

آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان علوم‌پزشکی ابلاغ شد

آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان علوم‌پزشکی ابلاغ شد
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران از ابلاغ شیوه‌نامه جدید آیین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دستیاران دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی خبر داد.
کد خبر : 869563

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی ابراهیمی درباره ابلاغ شیوه‌نامه جدید آئین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دستیاران دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی اظهار کرد: معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شیوه‌نامه جدید را تنظیم و ابلاغ کرده است.

او ادامه داد: این شیوه‌نامه با یک مقدمه، ۱۱ ماده، ۸۶ بند، ۱۳ تبصره و ۴ گام توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تنظیم و در ۱۵ مردادماه ۱۴۰۲ به تصویب رسیده است.

ابراهیمی گفت: پوشش حرفه‌ای در همه دانشگاه‌های دنیا از سال‌ها پیش تدوین و اجرایی شده است، قطعا دانشجویان فهیم دانشگاه علوم پزشکی تهران که در بهترین و قدیمی‌ترین دانشگاه کشور تحصیل می‌کنند، با این اصول آشنا هستند و آن را به بهترین نحو اجرا می‌کنند. اطمینان دارم دانشجویان همچون عرصه‌های آموزش و پژوهش که سرآمد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور هستند، به اصول حرفه‌ای پایبند بوده و در زمینه پوشش و فرهنگ نیز می‌توانند الگو باشند.

این شیوه‌نامه از هنگام ابلاغ در تمام دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور لازم الاجرا است. دانشجویان برای دریافت این شیوه‌نامه می‌توانند اینجا کلیک کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر