دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
اعلام برنامه اجرا‌های مجموعه تئاترشهر؛

«بک تو بلک» آخر هفته می‌رود، «در انتظار گودو» می‌آید

«بک تو بلک» آخر هفته می‌رود، «در انتظار گودو» می‌آید
برنامه اجرا‌های تالار‌های نمایشی مجموعه تئاترشهر در هفته اول مهرماه با میزبانی از هفت نمایش، اعلام شد.
کد خبر : 869430

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، در دور جدید اجرا‌های مجموعه تئاترشهر، در مهرماه ۱۴۰۲ هفت نمایش در تالار‌های اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش روی صحنه است.

در تالار اصلی نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، با ساعت‌های ۱۸ و ۲۰:۳۰ مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ هزارتومان از ۲۶ مردادماه آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند. این نمایش جمعه ۷ مهرماه به اجرای خود پایان می‌دهد.

تالار چهارسو نیز میزبان نمایش «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی است. این نمایش از ۶ شهریورماه با ساعت ۲۰:۱۵ مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان است. بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند. همچنین این تالار از ۴ مهرماه، پذیرای اجرای نمایش «در انتظار گودو»‌به کارگردانی مازیار لرستانی خواهدشد. افسر اسدی، امیرعباس توفیقی، آبتین جاوید، محمد آقامحمدی، مصطفی فرهاد مهر و مهرزاد عسکری بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه در سری دوم، میزبان نمایش «هیدن» به نویسندگی مشترک ریحانه رضی و کوروش شاهونه و کارگردانی کوروش شاهونه با مدت زمان ۷۰ دقیقه، قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان و ساعت اجرای ۱۸ و ۲۰ شده است. حمید رحیمی، ریحانه رضی، عطا عمرانی، آیت بی‌غم، فرناز حسین‌مردی و مبینا هداوندخانی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

در تالار سایه از روز جمعه ۳ شهریورماه دو نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند.

نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه قیمت بلیت ۱۰۰ هزارتومان و بازی مجید شکری، مرتضی دلداده، سارا رضایی، بنیامین صیادی‌نیا و مریم معصومی‌نژاد نیز از ۳ شهریورماه روی صحنه است.

نمایش دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت ۲۰ و مدت زمان ۹۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزارتومان از ۳ شهریورماه شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی، امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند.

کارگاه نمایش، از روز ۲۶ شهریورماه میزبان نمایش «تفنگ‌های کارار» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی شده است که با مدت زمان ۶۵ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان، ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود. سایه کبیری، مهدی بازدار، بهروز سروعلیشاهی، مجید تیزرو، فریبا بکلو، عبدالرضا صفری دریایی و آرزو خلیلی به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین مجموعه تئاترشهر از روز ۳ تا ۶ مهرماه در ساعت‌های ۱۴ و ۱۶ میزبان بخش نمایش‌های رادیویی جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی خواهدبود.

انتهای پیام/

ارسال نظر