دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رونمایی از سامانه موشکی و پهپادی در رژه ۳۱ شهریور لرستان

رونمایی از سامانه موشکی و پهپادی در رژه ۳۱ شهریور لرستان
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همراه با رژه نیروهای مسلح در شهرستان خرم‌آباد برای اولین بار در استان از سامانه‌های موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود.
کد خبر : 869181

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا،  سرهنگ آیت‌اله دولت‌پور ۳۰ شهریورماه ضمن  گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس افزود، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همراه با رژه نیرو‌های مسلح در شهرستان خرم‌آباد برای اولین بار در استان از سامانه‌های موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود و از عموم همشهریان عزیز دعوت می‌شود در این مراسم شرکت کنند.

وی افزود: رژه نیرو‌های مسلح در روز جمعه ۳۱ شهریور ساعت ۷:۳۰ صبح در گلدشت شرقی بلوار کریم‌خان زند برگزار می‌شود.   

دولت‌پور با اشاره به اولین برنامه از آغاز هفته دفاع مقدس ادامه داد: دیدار فرماندهان و مسئولان نیرو‌های مسلح با نماینده، ولی فقیه در استان ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه مورخ ۳۰ شهریور در بیت امام جمعه شهرستان خرم‌آباد برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: طبق سنوات گذشته برنامه‌های تلویزیونی متنوعی با حضور فرماندهان، مسئولان و رزمندگان دفاع مقدس در شبکه افلاک استان پخش خواهد شد و اولین برنامه تلویزیونی با حضور سردار کشکولی در گفتگوی ویژه خبری پنج شنبه شب پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر