دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 شهريور 1402 - 14:22

شرکت فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد یزد دانش‌بنیان شد

شرکت فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد یزد دانش‌بنیان شد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: حمایت‌های مرکز رشد دانشگاه به ثمر نشست و شرکت مستقر در این مرکز رشد دانش‌بنیان شد.
کد خبر : 869059

نوید نصیری‌زاده، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و معاون خدمات فناوری پارک علم و فناوری این استان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا درباره دانش‌بنیان شدن شرکت فناور مستقر در مرکز رشد این دانشگاه اظهار کرد: با حمایت‌های مرکز رشد و سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد اسلامی یزد این شرکت موفق شد در تولید انواع نخ پلی‌استر از فناوری شیمیایی استفاده کند.

وی با اشاره به تأییدیه حوزه فناوری و مواد پیشرفته حاصل از کارگروه صلاحیت شرکت‌های زیر نظر مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه کرد: این شرکت با انجام فرآیند‌های در چارچوب مرکز رشد دانشگاه توانست در جمع شرکت‌های دانش‌بینان قرار گیرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد فعالیت واحد تحقیق و توسعه این شرکت را خوب دانست و بیان کرد: اخذ تندیس و لوح برتر ملی در حوزه تعاونی‌ها، صادرکننده نمونه کشوری و عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده نخ پلی‌استر در خاورمیانه حاصل تلاش‌های این بخش است.

انتهای پیام/

ارسال نظر