دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 شهريور 1402 - 15:16
فرهنگ:

فعالیت‌ حراست دانشگاه اخلاق‌مدار و قانون‌گراست

فعالیت‌ حراست دانشگاه اخلاق‌مدار و قانون‌گراست
رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: فعالیت‌های این حوزه اخلاق‌مدار و قانون‌گراست و می‌تواند در فضای اداری کشور راهکار اساسی برای نظارت و ارائه کننده راهکار درست برای صیانت و جلوگیری و بازدارندگی از هرگونه فساد باشد.
کد خبر : 868666

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با حضور محمدجواد فرهنگ رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، رؤسای واحد‌ها و مراکز دانشگاهی هرمزگان و رؤسای شورای تخصصی این استان در بندرعباس برگزار و با تجلیل از خدمات حسین جهانگیری، موسی افسا به‌عنوان مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان معرفی شد.

فعالیت‌های حراست دانشگاه اخلاق مدار و قانون‌گراست

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های حراست دانشگاه اظهار کرد: فعالیت‌های این حوزه اخلاق مدار و قانون‌گراست و می‌تواند در فضای اداری کشور یک راهکار اساسی برای نظارت و ارائه کننده راهکار شفاف و درست برای صیانت و جلوگیری و بازدارندگی از هرگونه فساد باشد.

محمدجواد فرهنگ افزود: اخلاق، خمیرمایه اجرای قانون است و به‌عنوان یک رکن اساسی باید مورد تأکید قرار گیرد؛ زیرا حراست تحول‌گرا و تأثیرگذار باید بر محور پژوهش و در راستای یک هدایتگر اجرای نقش کند.

وی با بیان اینکه حراست در دانشگاه آزاد اسلامی بر محور تکنولوژی و فناوری اداره می‌شود، عنوان کرد: محیط دانشگاهی با نشاط و تولیدکننده علم است که بر همین منوال، امروز شرکت‌های دانش‌بنیان به‌عنوان پیشگامان توسعه علمی و تکنولوژی به تولیدات مورد نیاز در حوزه ابزار‌های نوین و بومی‌سازی آنان توجه ویژه‌ای دارد.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با تجلیل از خدمات حسین جهانگیری مدیر سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان؛ وی را شخصیتی شایسته و مورد اعتماد معرفی کرد، خدمات وی را قابل قبول خواند و موسی افسا را به‌عنوان مدیر حراست جدید این دانشگاه در استان هرمزگان به حضار معرفی کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۲۵ هزار فارغ‌التحصیل به جامعه صنعتی هرمزگان تزریق کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نیز، گزارشی از روند توسعه این دانشگاهارائه کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان به‌عنوان بزرگ‌ترین مجموعه آموزش عالی استان هرمزگان است که با ۲۷ هزار ۵۰۰ دانشجو حدود ۴۹ در صد دانشجویان را در خود جای داده و توانسته تاکنون حدود ۱۲۵ هزار فارغ‌التحصیل به جامعه صنعتی استان هرمزگان تزریق کند.

محمدحسین رنجبر؛ ظرفیت استان هرمزگان را در حوزه دریا و صنعت دارای توانمندی بالا ارزیابی کرد و ادامه داد: به‌واسطه مأموریت این دانشگاه در حوزه اقتصاد دریا محور و توسعه صنعت فولاد در این استان و رشد چشمگیر صنایع دریایی و شیلاتی، فعالیت‌های چشمگیری در حوزه فارغ‌التحصیلان و تربیت دانشجویان کارآفرین محور انجام گرفته است.

وی با قدردانی از خدمات حسین جهانگیری مدیرکل سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، برای وی آرزوی موفقیت کرد و از موسی افسا مدیر جدید این مجموعه خواست تا با تکمیل برنامه خود در حوزه حراست با نگاهی متفاوت‌تر و تحول‌گرا‌تر به تلاش‌ها ادامه دهد.

به گزارش آنا، این مراسم که با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و عطرافشانی و غبارروبی از گلزار شهدای گمنام دانشگاه آغاز شده بود با اهدای لوح سپاس و تجلیل از حسین جهانگیری و ابلاغ حکم جدید به موسی افسا پایان یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر