دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 شهريور 1402 - 17:02
با حضور مسئولان؛

پوستر جشنواره داستان‌نویسی «به یاد لاله‌ها» رونمایی شد

پوستر جشنواره داستان‌نویسی «به یاد لاله‌ها» رونمایی شد
پوستر جشنواره داستان‌نویسی «به یاد لاله‌ها» با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و ارگان‌های دولتی رونمایی شد.
کد خبر : 868038

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، پوستر دومین جشنواره داستان‌نویسی «به یاد لاله‌ها» در یکصد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان سمنان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و ارگان‌های دولتی رونمایی شد.

مهدی منصوری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در این مراسم اظهار کرد: جشنواره داستان‌نویسی «به یاد لاله‌ها» از سری برنامه‌های سومین جشنواره علمی فرهنگی و هنری امامت و مهدویت است که در دومین سال متوالی توسط این دانشگاه و با همکاری مؤسسه امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی ۲۴ بهمن‌ امسال، مصادف با سالروز ولادت سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برگزار خواهد شد.

پوستر جشنواره داستان‌نویسی «به یاد لاله‌ها» رونمایی شد

وی افزود: این جشنواره در قالب داستان کوتاه با عنوان «شکوه شهادت» و با رویکرد بازتولید آزاد، هنری، معنا محور و امروزی از مفهوم شهید و شهادت بوده که در چهار سطح دانش‌آموزی، دانشجویی، خانواده شهدا و ایثارگران و بخش آزاد طراحی شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان ابراز امیدواری کرد که با الهام گیری از موضوعاتی از قبیل سلوک عارفانه و حیات معنوی، باور‌های دینی و میهن دوستانه، اطاعت از امام، تأثیر فرهنگ عاشورایی، مسئولیت‌پذیری و عشق به شهادت شهیدان سرافراز و... آثار فاخری تولید، تدوین و پس از انتشار در دسترس عموم قرار گیرد.

 فرشید فلاح لاله‌زاری، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز با بیان اهمیت جشنواره داستان‌نویسیبه یاد لاله‌های دانشگاه آزاد اسلامی به سوابق و ظرفیت‌های فرهنگی و ادبی استان سمنان اشاره و بر کمک به اجرای چنین جشنواره‌هایی تأکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر