دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 شهريور 1402 - 10:51
رئیس دانشگاه آزاد مرودشت مطرح کرد؛

تحقیقات کاربردی و فناوری‌های جدید با همگامی آموزش و پژوهش

تحقیقات کاربردی و فناوری‌های جدید با همگامی آموزش و پژوهش
سیروس فارسی عنوان کرد: پژوهش و فناوری نیاز روزافزون کشور است و تحقیقات کاربردی و فناوری‌های جدید، همگام شدن آموزش با پژوهش با تلاش استادان، دانشجویان و کارکنان میسر می‌شود.
کد خبر : 866599

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، معصومه عمادی با حضور رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت به‌عنوان سرپرست حوزه معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در این نشست به اهمیت و جایگاه پژوهش در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: پژوهش و فناوری نیاز روزافزون کشور است و تحقیقات کاربردی و فناوری‌های جدید، همگام شدن آموزش با پژوهش با تلاش استادان، دانشجویان و کارکنان میسر خواهد شد.

سیروس فارسی به نقاط قوت و کسب افتخارات و دستاورد‌های ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در زمینه‌های پژوهشی در سال‌های اخیر در بین واحد‌های دانشگاهی اشاره کرد و افزود: این دانشگاه در بین واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و حتی کشور از لحاظ فعالیت‌های پژوهشی سرآمد است، امیدوارم با تلاش دکتر عمادی روز به روز شاهد موفقیت و ارتقای بیشتر این حوزه در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.

عمادی سرپرست حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت هم توضیح داد: امیدوارم با استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی موجود در این دانشگاه، ایجاد همگرایی بین بخش‌های مختلف و تدوین برنامه‌های دقیق گام‌های مؤثرتری در زمینه فعالیت‌های پژوهشی بردارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر