دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 شهريور 1402 - 12:14
معاون دانشگاه آزاد فارس تأکید کرد؛

لزوم استفاده از بستر و ظرفیت مجموعه آموزشی سما

لزوم استفاده از بستر و ظرفیت مجموعه آموزشی سما
معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس بر جذب درآمد‌های غیرشهریه‌ای، متنوع‌سازی درآمد و استفاده از بستر مجموعه آموزشی سما تأکید کرد.
کد خبر : 865590

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، جلسه تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز با حضور مسئولان برگزار و با قدردانی از حمید آروین، علیرضا انوری به‌عنوان رئیس جدید این واحد دانشگاهی معرفی شد.

 مهارت‌آموزی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در این جلسه با اشاره به سند تحول و تعالی دانشگاه اظهار کرد: کارآمدی، مهارت‌آموزی و پرورش توانایی‌ها از تأکیدات مورد اشاره در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی بوده که مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

حسن سلطانی با بیان نقش و تأثیر استادان و کارکنان مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بر جوانان افزود: گسترش فضای انقلابی، جلوگیری از مأیوس شدن جوانان ارتباط مؤثر و سازنده با دانشجویان و تبیین دستاورد‌ها از اموری است که فقط اختصاص به حوزه دانشجویی فرهنگی ندارد و همه استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در شکل‌گیری آنها نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی با اشاره به طرح هیئت علمی وابسته و طرح دستیار آموزشی بیان کرد: در مقاطع ارشد و دکتری از کسانی که در طرح هیئت علمی وابسته ثبت‌ نام کرده، صلاحیت‌های علمی و عمومی آنان تأیید شده و در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز از کسانی که در طرح دستیار آموزشی ثبت‌ نام کرده‌اند و واجد شرایط لازم هستند، استفاده خواهیم کرد.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس بر جذب درآمد‌های غیرشهریه‌ای، متنوع سازی درآمد، استفاده از بستر مجموعه آموزشی سما به‌عنوان ظرفیت مطلوب و تعامل سازنده و مؤثر با امام‌جمعه، مجموعه فرمانداری و نهاد‌های انقلابی، نظامی و انتظامی تأکید کرد.

حمید آروین رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز نیز با اشاره به برخی فعالیت‌های صورت گرفته در دوران تصدی مسئولیت خود گفت: ایجاد آرامش در این واحد دانشگاهی، پرهیز از تنش‌زایی، تصویب دو رشته مدیریت مالی و برنامه‌ریزی آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد، رشد مناسب و مطلوب نودانشجویان نسبت به سنوات گذشته در واحد نی‌ریز، اخذ مجوز پنج نشریه دانشجویی و راه‌اندازی دو تشکل، موفقیت در دومین رویداد ملی مشق امید، تکمیل کردن فرآیند اخذ سند تمام املاک و زمین‌های دانشگاه گوشه‌ای از مواردی است که موفق به انجام آنها شدم.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز نیز عنوان کرد: امیدوارم با مشارکت همکاران و مسئولان شهرستان، امور مربوطه را با تعامل مطلوب با مسئولان پیش برده و شاهد تعالی و رشد دانشگاه باشیم.

علیرضا انوری تأکید کرد: باید مقوله درآمدزایی، صرفه‌جویی، جذب دانشجو، ایجاد منابع درآمدزا برای دانشگاه را با محور سند تحول و تعالی دانشگاه و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سرلوحه کار خود قرار دهیم.

به گزارش آنا، علیرضا انوری در سابقه اجرایی خود، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد را به مدت سه سال دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر