دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
23 مرداد 1402 - 08:52

قالیباف: دستگاه قضا مسببان حمله تروریستی را با قید فوریت مجازات کند

قالیباف: دستگاه قضا مسببان حمله تروریستی را با قید فوریت مجازات کند
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی حرم حضرت شاهچراغ گفت: ملت مومن ایران اسلامی از دستگاه قضا انتظار دارند همچون گذشته مرتکبان جنایت دردناک شاهچراغ و مسببان آن را با قید فوریت به اشد مجازات برسانند.
کد خبر : 863028

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد باقر قالیباف در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: حمله تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) که منجر به شهادت یک نفر و مجروحیت جمعی از خادمان معزز و هموطنان شریف در این بارگاه منور شد را شدیداً محکوم می‌کنم و برای شهید این حادثه، رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.

وی افزود: ناامن‌سازی کشور و برهم زدن آرامش مردم و مختل‌سازی زندگی روزمره، پروژه همیشگی دشمنان ملت ایران است که در هفته‌های اخیر شدت یافته و با هوشیاری نیروهای امنیتی خنثی شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت مومن ایران اسلامی از دستگاه قضا انتظار دارند همچون گذشته مرتکبان این جنایت دردناک و مسببان آن را با قید فوریت به اشد مجازات برسانند.

قالیباف تاکید کرد: همچنین فرا رسیدن روز مقاومت اسلامی که یادآور پیروزی مقاومت اسلامی و پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم قاتل صهیونیستی را گرامی می‌دارم. انقلاب تاریخ ساز امام خمینی (ره) امنیت کشور ایران عزیزمان را تضمین کرد و به مردم ایران عزت بخشید و علاوه بر آن مستضعفان جهان را در برابر زورگویان، قدرتمند ساخت.

وی گفت: مقاومت اسلامی فرزند برومند انقلاب اسلامی است و فرماندهانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید عماد مغنیه و شهید ابومهدی مهندس ستاره‌های آسمان مقاومت و الگوی تمام جوانان ظلم‌ستیز و عدالت‌جوی جهان هستند، به تمام شهدای رشید انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی لبنان، فلسطین، عراق، یمن، افغانستان و سوریه و تمامی شهدای مقاومت اسلامی در سراسر جهان درود می‌فرستم.

انتهای پیام/

ارسال نظر