دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 خرداد 1402 - 15:43

رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شاهین‌شهر دورقمی شد

رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شاهین‌شهر دورقمی شد
رشته‌های مدیریت فرهنگی و مهندسی صنایع غذایی در مقطع کارشناسی ارشد به سبد رشته‌های دانشگاه آزاد شاهین‌شهر افزوده شد.
کد خبر : 851187

حمیدرضا خدایی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد که رشته‌ مدیریت فرهنگی- گرایش برنامه ریزی فرهنگی پیشتر در واحد شاهین‌شهر دایر بوده است؛ اما پس از یک وقفه چندساله و با پیگیری گروه مربوط مجدداً به رشته‌های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اضافه شد.

وی با بیان اینکه رشته مدیریت فرهنگی مخاطبان خاص خود را دارد، افزود: این رشته در راستای رفع نیاز بسیاری از ادارات شهرستان رشته‌ای بسیار کارآمد است و با تربیت کارشناسان ارشد حوزه فرهنگی در ارتقای اخلاق حرفه‌ای و سازمانی نقش بسزایی خواهد داشت.

خدایی بیان کرد: رشته دیگری که به تازگی به رشته‌های واحد شاهین‌شهر اضافه شده است، علوم مهندسی صنایع غذایی است. با توجه به وجود شهرک‌های صنعتی اطراف دانشگاه و به منظور ارتقای کیفی مسئولان فنی واحد‌های صنایع غذایی همجوار، این رشته نیز مورد نیاز منطقه بود.

وی افزود: با اضافه شدن این دو رشته، رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد واحد شاهین‌شهر دورقمی شد؛ البته گرایش‌های مختلف گروه معماری، معماری داخلی، شهرسازی، برق، آبخیزداری و حسابداری، علوم اجتماعی و مطالعات رسانه نیز سال‌هاست که در این واحد دانشگاهی دانشجو می‌پذیرد. متقاضیان تا ۲۰ خرداد فرصت دارند به مراجعه به سایت azmoon.org نسبت به انتخاب رشته‌های مورد نیاز خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر