دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 خرداد 1402 - 13:20

توضیح فدراسیون فوتبال با کنایه به یک برنامه تلویزیونی درباره اهدای سکه و پژو ۲۰۶ به ملی پوشان

توضیح فدراسیون فوتبال با کنایه به یک برنامه تلویزیونی درباره اهدای سکه و پژو ۲۰۶ به ملی پوشان
فدراسیون فوتبال به یک برنامه تلویزیونی مبنی بر پاداش‌های داده شده به ملی‌پوشان فوتبال و هیات رئیسه واکنش نشان داد.
کد خبر : 851130

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، فدراسیون فوتبال جهت تنویر افکار عمومی بیانیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

با توجه به طرح چندین باره مطالب کذب و به دور از واقعیت در یک برنامه مغرض تلویزیونی و در راستای تنویر افکار عمومی، ضمن رد قاطعانه سناریوی از پیش تعیین شده پیرامون تعداد سکه‌های اهدایی از سوی ریاست جمهوری به اعضای تیم ملی و همچنین دروغ‌های آغشته به بهتان دیگری نظیر:دریافت پژو ۲۰۶، ضمن اعلام پیگیری موارد مطروحه از سوی بخش حقوقی فدراسیون به استحضار افکار عمومی می‌رساند که؛

۱. مانند سنوات گذشته  به تیم‌های ملی که جواز حضور در جام جهانی را کسب نموده اند، هدایایی از سوی ریاست محترم جمهوری به بازیکنان و کادر فنی و کادر اجرایی پیش از اعزام به قطر و در زمان بدرقه تیم ملی اهدا شده. با این وجود، بار دیگر تصریح می‌شود تعداد اعلامی در برنامه حاشیه ساز به هیچ وجه صحت ندارد.

۲. برخلاف سناریوی طرح شده و ایراد افترا، هیچ یک از اعضای هیات رئیسه فدراسیون سکه‌ای دریافت نکرده‌اند.

۳. دروغ جدید دیگر اهدا خودروی پژو ۲۰۶ بوده که بر این بهتان هم  می‌باید مثل موارد قبلی خط بطلانی کشید که مسیرش دقیقا در راستای تخریب فدراسیون و فعالیت‌های پیش رو انجام گرفته است.

۴. کذب گویی‌های مکرر در برنامه صدر الاشاره که مسبوق به سابقه است، متاسفانه بی توجه به واقعیت و صرفاً جهت تضعیف و تسویه حساب با فوتبال ایران رقم می‌خورد. لکن مردم، که صاحبان اصلی رسانه ملی هستند خود درباره این جریان و پشت پرده آن اطلاعات کامل دارند و میزان کاهش مخاطب آن خود حدیث مفصلی است از این مجمل. با این وجود، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جهت دفاع از تمامیت فوتبال کشور موارد را پیگیری و در موعد مقتضی مسائل مهمی را با افکار عمومی در خصوص این برنامه در میان خواهد گذاشت تا یک بار برای همیشه و قاطعانه شاهد برچیده شدن القا تفکرات مسموم به فوتبال ملی باشیم.

 ۵. درباره موارد مطروحه کذب پیرامون مینی کمپ تیم ملی و ایراد اتهامات به سرمربی و کادر فنی تیم ملی موارد توسط بخش رسانه‌ای تیم ملی پاسخ متقن داده خواهد شد. آنچه که خواسته یا ناخواسته توسط این برنامه، سناریونویسی و مطرح می‌شود به هر نیتی که دارند، خوراک خبری کذب و دستاویزی برای شبکه‌های معاند تلقی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر