دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 خرداد 1402 - 22:35
در دانشگاه آزاد سمنان انجام شد؛

ایجاد فرصت کارآفرینی با برپایی نمایشگاه صنایع خلاق و نوآورانه

ایجاد فرصت کارآفرینی با برپایی نمایشگاه صنایع خلاق و نوآورانه
نمایشگاه و فروشگاه صنایع خلاق و نوآور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در دانشکده علوم انسانی این دانشگاه برگزار شد.
کد خبر : 850603

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به همت معاونت فرهنگی دانشجویی، نمایشگاه و فروشگاه صنایع خلاق دانشجویی این واحد دانشگاهی را در قالب ۷ غرفه دانشجویی و با هدف معرفی توانمندی‌های علمی، فنی و هنری و خلق فرصت‌های کارآفرینی با ایجاد فضای ایده‌پردازی و ایده‌پروری دانشجویان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه برپا کرد.

غرفه‌های مصنوعات چرمی، صنایع دستی پشمینه، دستاورد‌های تزئینی از سنگ نمک، دمنوش و دمجوش‌های گیاهی، گوهر تراشی، صنایع چوبی وکتاب و مجلات عناوین غرفه‌های تشکیل دهنده این نمایشگاه بودند.

ارائه و عرضه انواع کیف دستی، کیف پول و کمربند چرمی، انواع گلیم، پشتی و کیف‌های دستی تهیه شده از پشم شتر وگوسفند، انواع گوی‌های نوری (شب خواب) و پایه شمع با طراحی‌های نوین و با کاربرد‌های دکوری محصول برش سنگ نمک، دمنوش و دمجوش‌های گیاهی در بسته بندی‌های صنعتی، بهداشتی و مدرن، انواع دست سازه‌های زینتی از سنگ و چوب و معرفی سه عنوان کتاب شعر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان محصول فعالیت این نمایشگاه بود.

محصولات و تولیدات خلاقانه و نوآورانه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در ساختمان دانشکده علوم انسانی این واحد دانشگاهی در معرض مراجعه و بازدید استادان، کارکنان، دانشجویان و عموم مردم قرار داشت و از استقبال کم نظیری برخوردار بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر