دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 خرداد 1402 - 22:22
با صدور حکمی؛

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی منصوب شد

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی منصوب شد
سرپرست معاونت هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با حکم رئیس این دانشگاه منصوب شد.
کد خبر : 850602

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از تبریز، در حکمی از سوی آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز، حمید میرزایی به عنوان سرپرست موقت معاونت هماهنگی و برنامه ریزی این دانشگاه منصوب شد.

در این حکم خطاب به میرزایی آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و با عنایت به نامه مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها به موجب این حکم به عنوان سرپرست موقت معاونت هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید. از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی و مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و در راستای عمل به سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام ورزید امید است با اتکا به خداوند متعال و با صداقت کاری و امانتداری در انجام امور محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق وموید باشید.

حمید میرزایی دارای مدرک دکتری تخصصی بهداشت مواد غذایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز است که ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، معاونت پژوهش و فناوری و مدیر گروهی بهداشت، اپیدمیولوژی و آبزیان، عضو هیئت تحریریه مجله دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در سوابق اجرایی وی بوده و چاپ بیش از ۷۵ مقاله در مجلات و همایش‌های ملی و بین المللی، تالیف پنج کتاب و ده طرح تحقیقاتی را در کارنامه علمی خود دارد.

میرزایی در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست موقت معاونت هماهنگی و برنامه ریزی این دانشگاه معرفی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر