دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 خرداد 1402 - 15:54
در ستاد تبلیغات اقتصادی کشور؛

آخرین وضعیت هوشمندسازی یارانه آرد و نان بررسی شد

آخرین وضعیت هوشمندسازی یارانه آرد و نان بررسی شد
هفتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با هدف بررسی آخرین وضعیت پیشرفت طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و اتخاذ تدابیر لازم جهت اطلاع رسانی موثر از اهداف اجرای این طرح برگزار شد.
کد خبر : 850574

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، هفتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با هدف بررسی آخرین وضعیت پیشرفت طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و اتخاذ تدابیر لازم جهت اطلاع‌رسانی مؤثر درباره اهداف اجرای این طرح، در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه مجری «طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان» گزارشی از روند پیشرفت این طرح و آخرین وضعیت اجرا آن ارائه کرد و خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای تقویت اقتصاد واحدهای نانوایی شد.

«سپهر خلجی» رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی در این جلسه بر لزوم اطلاع‌رسانی مؤثر درباره اهداف اجرای این طرح تأکید کرد و متذکر شد: رصد مستمر و بررسی چالش‌های موردی و مقطعی از جمله الزاماتی است که باید از سوی دستگاه‌های دخیل در اجرای طرح مورد توجه قرار گیرد.

در این نشست تدابیری به‌منظور تقویت اطلاع‌رسانی در خصوص ادامه اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان اتخاذ و تکالیفی برای دستگاه‌های مرتبط تعیین شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر