دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 خرداد 1402 - 15:33
سردار رادان خبر داد؛

صدور گذرنامه زیارتی برای زائران اربعین

صدور گذرنامه زیارتی برای زائران اربعین
فرمانده کل انتظامی کشور از فراهم شدن امکان صدور گذرنامه زیارتی خبر داد و گفت: روزهای آینده آمادگی داریم که گذرنامه‌های زیارتی را در اختیار مردم بگذاریم.
کد خبر : 850572

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی در دیدار با وزیر کشور عراق بر تقویت روابط بین پلیس ایران و عراق  در همکاری های پلیسی به ویژه برگزاری مراسم اربعین و اعزام زائران تاکید کرده است. 

وی از آمادگی پلیس ایران برای تجهیز گیت‌های عراق خبر داده و گفته است برای تسهیل تردد زائران گذرنامه اربعین صادر شده که مورد پذیرش طرف عراقی هم هست.

فرمانده کل انتظامی گفت: از جمله اقدامات خوبی که با همکاری دولت عراق صورت گرفت این بود که گذرنامه زیارتی به توافق دو طرف رسید تا مردم بتوانند از این گذرنامه زیارتی علاوه بر گذرنامه رسمی در حوزه زیارت و در زمان زیارت استفاده کنند و دوطرف این را قبول داشته باشند که الحمدلله این اتفاق افتاد.

وی از مردم خواست کسانی که گذرنامه رسمی دارند تاریخش را چک کنند که منقضی نشده و از اعتبار خارج نشده باشد. ضمن اینکه دوستان و همکاران ما از چند روز آینده آمادگی دارند که گذرنامه زیارتی را در اختیار مردم بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر