دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
06 خرداد 1402 - 11:19
قائم مقام باشگاه شمس آذر در گفت‌وگو با آنا:

استعفای دقیقی را در فضای مجازی دیدم، او قراردادی با ما ندارد/ پیشنهاد برای سرمربی تیم قهرمان طبیعی است

استعفای دقیقی را در فضای مجازی دیدم، او قراردادی با ما ندارد  پیشنهاد برای سرمربی تیم قهرمان طبیعی است
قائم مقام باشگاه شمس آذر گفت: استعفای سعید دقیقی را مثل شما در فضای مجازی دیدم البته او با ما قراردادی ندارد، اما در مجموع تلاش یم‌کنیم این مربی را حفظ کنیم.
کد خبر : 849467

نصرالله خواجه گیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص برنامه‌های شمس آذر قزوین برای اولین حضور در لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: جلسات متعددی را در روزهای پیش رو برگزار خواهم کرد. بحث ورزشگاه و زیرساخت‌های آن را داریم. باید به استانداردهای مدنظر فدراسیون برسیم، با عوامل تیم در حال صحبت هستیم تا امکانات لازم را برای حضوری آبرومندانه در لیگ برتر فراهم کنیم. 

وی در مورد بحث پرواز به شهرهای مختلف برای بازی با حریفان لیگ برتری گفت: یک ساعت و نیم تا تهران فاصله داریم و در بازی‌هایی که مهمان هستیم این مسافت را تا فرودگاه مهرآباد می‌رویم و زمانی که میزبان هستیم هم پرواز تیم‌های رقیب در فرودگاه تهران می‌نشیند، پس از یک ساعت و نیم به قزوین می‌رسند و بازی را پس از استراحت حریف برگزار خواهیم کرد. 

قائم مقام باشگاه شمس آذر در خصوص استعفای سعید دقیقی از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه در حالی که قرارداد باشگاه با این مربی تمام شده عنوان کرد: بله او قراردادی با ما ندارد ولی کتبی به باشگاه نامه‌ای داده نشده و من هم در فضای مجازی دیدم که او استعفا کرده است. امروز و فردا جلسه‌ای در باشگاه برگزار خواهد شد و با دقیقی صحبت می‌کنیم. 

وی در مورد اینکه اگر دقیقی نخواهد قراردادش را با باشگاه شمس آذر قزوین تمدید کند واکنش باشگاه چیست، یادآور شد: حتماً با اعضای هیات مدیره باشگاه جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد تا تیم شمس آذر ضرر نکند. صددرصد مخالف جدایی سعید دقیقی هستیم و در جلسه هیات مدیره که فردا برگزار می‌شود تصمیم نهایی را در مورد نحوه همکاری با سرمربی تیم خواهیم گرفت.

خواجه گیری در واکنش به اینکه آیا دقیقی از تیمی پیشنهاد دارد و به این خاطر اعلام کرده در شمس آذر قزوین نمی‌ماند، گفت: در جریان نیستم ولی طبیعی است سرمربی تیم قهرمان لیگ دسته یک پیشنهاد داشته باشد. با این وجود تلاش می‌کنیم تا قرارداد جدیدی با دقیقی امضا کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر