دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 فروردين 1402 - 15:11
رئیس باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد سمنان اعلام کرد؛

اجرای طرح رمضانی پایش سلامت در مساجد و بقاع متبرکه استان سمنان

اجرای طرح رمضانی پایش سلامت در مساجد و بقاع متبرکه استان سمنان
سمانه بهرامیان اعلام کرد که با همکاری انجمن‌های علمی و کانون‌های دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان، طرح پایش سلامت ویژه ماه مبارک رمضان در مساجد و بقاع متبرکه استان سمنان اجرا شد.
کد خبر : 842312

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، سمانه بهرامیان رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در تشریح اجرای طرح «پایش سلامت» ویژه ماه مبارک رمضان در مساجد و بقاع متبرکه استان سمنان اظهار کرد: در این طرح انجمن‌های علمی رشته‌های پرستاری و مامائی با همکاری کانون‌های سلامت و هلال احمر واحد سمنان ضمن حضور در مساجد و بقاع متبرکه سمنان به‌خصوص به شب زنده‌داران قدر خدمات پزشکی و درمانی ارائه دادند.

اجرای طرح پایش سلامت در مساجد و بقاع متبرکه استان سمنان

وی افزود: دانشجویان رشته پرستاری در بخش قند خون و پایش فشار خون و دانشجویان مامایی در بخش مشاوره بارداری سالم مراجعه‌کنندگان در خدمت مردم بودند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، طرح پایش سلامت را ویژه روزه‌داران سمنان برشمرد و ادامه داد: این طرح در مساجد سمنان ازجمله مسجد حضرت ابوالفضل العباس(ع)، مسجد الزهرا و امامزاده اشرف سمنان اجرا شد.

اجرای طرح پایش سلامت در مساجد و بقاع متبرکه استان سمنان

بهرامیان افزود: اجرای این طرح در شب بیست و سوم ماه رمضان سال گذشته آغاز و برای دومین‌بار در لیالی پرفیض ماه صیام امسال اجرا شد و در مجموع تعداد ۶۰۰ روزه‌دار و شب‌زنده‌دار از خدمات رایگان پزشکی، بهداشتی و درمانی ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر