دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
از سوی استادان دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت؛

بارگزاری جلسات جدیدی از محتوای آموزشی و علمی و مهارتی در سامانه کاتب

بارگزاری جلسات جدیدی از محتوای آموزشی و علمی و مهارتی در سامانه کاتب
محتوای جدید آموزشی و علمی و مهارتی در سامانه کاتب دانشگاه آزاد اسلامی بارگذاری شد.
کد خبر : 842287

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سامانه کاتب دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی (۱۴۰۵_۱۴۰۱)، در بسته کاری ارتقاء کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی و راهکنش های یادگیری عمیق، تولید محتوای الکترونیکی و با هدف عدالت آموزشی و پوشش کامل سرفصل ها از سوی معاونت علوم، مهندسی و کشاوری دانشگاه آزاد اسلامی در زمستان 1401 راه‌اندازی شد.

در فاز اول دروس ریاضی ۲، فیزیک ۲ و شیمی ۲ در سامانه بارگذاری شد و بر این اساس برای دانشجویان 9 استان آزمون هماهنگ برگزار می‌شود.

محتوای درس های ریاضی۲ (مقطع کارشناسی رشته های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق)، فیزیک۲ (مقطع کارشناسی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق)، شیمی۲ (مقطع کارشناسی ویژه گروه زیست شناسی) هم اکنون در سامانه کاتب قابل مشاهده است.

در هفته جاری ضمن بارگذاری جلسات جدید دروس ریاضی ۲، فیزیک ۲ و شیمی ۲، محتوای توانایی ماشین کاری، نقشه کشی با رایانه(اتوکد) و محتوای های آموزشی کارخانه لبنیات و مزرعه تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در سامانه کاتب بارگذاری شد و به زودی محتوای جدید و جلسات بعدی دروس در سامانه بارگذاری می‌شود، ضروری است دانشجویان برای بهره مندی ازمحتواهای جدید به صورت مکرر از سامانه بازدید و به دانشجویان دیگر توصیه کنند.

شایان ذکر است جهت بهره گیری از محتواهای الکترونیکی دروس و محتوای علمی و مهارتی به سامانه کاتب به نشانی https://sea.iau.ir/kateb  مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر