دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
به مدت چهار شب برگزار می‌شود؛

نقالی، پرده‌خوانی و مناجات‌خوانی در محوطه کانون پرورش فکری

نقالی، پرده‌خوانی و مناجات‌خوانی در محوطه کانون پرورش فکری
هنرمندان در ویژه‌برنامه ماه مبارک رمضان با عنوان «پرده‌های علوی» در محوطه باز مرکز تئاتر کانون پرورش فکری به نقالی، پرده‌خوانی، مناجات‌خوانی و قصه‌گویی می‌پردازند.
کد خبر : 841142

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، ویژه‌برنامه ماه مبارک رمضان با عنوان «پرده‌های علوی» از دوشنبه بیست‌ویکم تا پنج شنبه بیست‌وچهارم فروردین ۱۴۰۲ به مدت چهار شب در محوطه باز مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پارک لاله تهران اجرا می‌شود.

در این ویژه‌برنامه که به مناسب ماه مبارک رمضان و از ساعت ۱۷:۳۰ تا اذان مغرب برپا خواهد شد، هنرمندانی همچون محمدرضا معجونی، صادق کیانی‌مقدم و الهه تاجیک به نقالی، پرده‌خوانی، مناجات‌خوانی و قصه‌گویی می‌پردازند.

گفتنی است؛ نمایش‌های «دنیای خیال‌انگیز من» به نویسندگی و کارگردانی بهناز مهدی‌خواه که هر روز ساعت ۱۷ و نمایش «شاهزاده شامپیا» به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی احسان مجیدی که هر روز ساعت ۱۸ در مرکز تئاتر کانون، واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شد در ایام برپایی ویژه‌برنامه «پرده‌های علوی» برگزار نمی‌شود و پس از آن نمایش «دنیای خیال‌انگیز من» از روز یکشنبه بیست‌وهفتم فروردین و «شاهزاده شامپیا» از روز سی‌ام فروردین فعالیت خود را از سرخواهند گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر