دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 فروردين 1402 - 16:07
تازه‌های نشر دانشگاه آزاد اسلامی؛

کتاب «آموزش مهارت ذهن‌آگاهی» چاپ و منتشر شد

کتاب «آموزش مهارت ذهن‌آگاهی» چاپ و منتشر شد
کتاب «آموزش مهارت ذهن‌آگاهی» توسط انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر چاپ و منتشر شد.
کد خبر : 840498

مهدی نصری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در خمینی‌شهر از چاپ یک عنوان کتاب در این واحد دانشگاهی با عنوان «آموزش مهارت ذهن‌آگاهی» خبر داد و اظهار کرد: این کتاب به تألیف فرزانه قاسمی و یوسف گرجی رسیده و به‌عنوان یکی از منابع مورد استفاده برای دانشجویان روانشناسی است.

وی افزود: کتاب «آموزش مهارت ذهن‌آگاهی» شامل دو فصل و زیرمجموعه‌های مختلفی بوده که در فصل اول اصول و مفاهیم ذهن آگاهی و در فصل دوم آموزش مهارت ذهن آگاهی تنظیم و در پایان کتاب فرم ارزیابی کیفی دوره آموزش ذهن آگاهی و پرسشنامه ذهن آگاهی جهت مخاطبان قرار داده شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر تشریح کرد: آموزش مهارت ذهن‌آگاهی می‌تواند منجر به افزایش سطح سلامت روان، افزایش آگاهی، عدم قضاوت، زندگی در زمان حال و کاهش اجتناب فرد نسبت به تجارب منفی شود. روان پزشکان، روان شناسان، مشاوران و همچنین متخصصانی که در سایر حیطه‌های سلامت روان مشغول به کار هستند از جمله روان پرستارانی که ارتقای سلامت روان از دغدغه‌های آنان است، می‌توانند از این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و مفید بهره ببرند.

کتاب «آموزش مهارت ذهن‌آگاهی» چاپ و منتشر شد

انتهای پیام/

ارسال نظر