دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 فروردين 1402 - 15:50
آخرین اخبار از وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال

استعفای فتح الله زاده به دست وزیر رسید/ حضور سعادتمند در استقلال تکذیب شد

استعفای فتح الله زاده به دست وزیر رسید  حضور سعادتمند در استقلال تکذیب شد
استعفای کتبی علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال به دست وزیر ورزش رسید.
کد خبر : 839800

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، روز گذشته علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام به استعفا کرد. وی بعد از پرداخت نشدن مطالبات استراماچونی سرمربی اسبق آبی ها و مهلتی که استقلال از دست داد مورد هجمه شدید انتقادات از سوی هواداران و حتی بازیکنان تیم قرا گرفت. 

این استعفای مجازی درحالی رسانه ای شد که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از اردوی تیم ملی کشتی اعلام کرد هیچ استعفایی حتی به صورت شفاهی به وی منتقل نشده و حتی اگر هم ارائه شود هیات مدیره باشگاه باید در موردش تصمیم گیری کند. 

امروز پیگیری خبرنگار آنا حکایت از این دارد که شب گذشته استعفای کتبی علی فتح الله زاده به دست وزیر ورزش رسیده اما سجادی اعلام کرده هیات مدیره باشگاه باید درمورد آن تصمیم گیری کند. 

از سوی دیگر از روز گذشته که استعفای فتح الله زاده رسانه ای شد گمانه زنی های عجیبی از سوی فعالان مجازی شکل گرفت که احمد سعادتمند مدیرعامل اسبق استقلال گزینه قطعی و نزدیک به این باشگاه است اما طبق پیگیری های خبرنگار آنا از وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان وی را در گزینه های مدیریتی قرار نداده و هیچ جلسه ای هم با وی نداشته است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر