دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 فروردين 1402 - 11:20
مرور اتفاقات بازی رفت استقلال و ذوب‌آهن

حرکت عجیب یک استقلالی بعد از تعویض و شادی غیرمنتظره ساپینتو با گل دقیقه آخری+تصاویر

حرکت عجیب یک استقلالی بعد از تعویض و شادی غیرمنتظره ساپینتو با گل دقیقه آخری+تصاویر
دیدار رفت تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن با حواشی مختلفی همراه بود.
کد خبر : 839483

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت ۱۹ فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دو تیم تا به حال ۷۳ بار با هم دیدار کرده‌اند که ۳۵ بار استقلال برنده شده، ۱۸ مرتبه ذوب‌آهن به برتری رسیده و ۲۰ بازی هم با تساوی خاتمه یافته است. دیدار رفت دو تیم با گل به خودی لحظات پایانی محمد قریشی مدافع ذوب‌آهن یک بر صفر به سود استقلال شد تا نخستین شکست مهدی تارتار و شاگردانش به تلخ‌ترین حالت ممکن رقم بخورد. این بازی حواشی مختلفی به شرح زیر داشت: 

ریکاردو ساپینتو مثل اکثر مسابقات این فصل محروم بود و اجازه نداشت تا از کنار زمین شاگردانش را هدایت کند اما برای بررسی کیفیت چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان پیش از شروع بازی وارد زمین شد. سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان از جایگاه ویژه بازی را تماشا کرد.

بماند///ذوب‌آهن - استقلال

خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران در ورزشگاه بود و پیش از شروع بازی با بازیکنان استقلال و تیم داوری عکس یادگاری انداخت. او به رضا میرزایی وینگر استقلال که معتقد بود در بازی هفته قبل با فولاد خوزستان داور خطا روی او را پنالتی نگرفته گفت که تصمیم داور درست بوده و خطایی شکل نگرفته است.

بماند///ذوب‌آهن - استقلال

ریکاردو ساپینتو که از نحوه بازی تیمش در نیمه نخست رضایت نداشت در ابتدای نیمه دوم سه تعویض کرد تا شکل بازی تیمش بهتر شود.

در ابتدای نیمه دوم این دیدار پیمان بابایی جای خود را به مهدی قائدی داد اما بابایی بعد از تعویض به جایگاه ویژه رفت و در کنار سرمربی تیم استقلال نشست. این اتفاق در حالی رخ داد که بقیه بازیکنان تعویضی این تیم روی نیمکت نشسته و بازی را تماشا کردند.

بماند///ذوب‌آهن - استقلال

در اوایل نیمه دوم آرش رضاوند در محوطه جریمه ذوب‌آهن با محمد قریشی برخورد کرد و بازیکنان و کادرفنی استقلال اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور ادامه بازی داد و جالب اینکه به اعتقاد خداداد افشاریان که نزدیک به خبرنگاران نشسته بود خطای پنالتی رخ داد.

در ادامه بازی در نیمه دوم حامد نورمحمدی بازیکن ذوب‌آهن برای دفع توپ اقدام کرد و توپ به دستش خورد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت در حالی که استقلالی‌ها معترض بودند.

شادی بعد از گل ریکاردو ساپینتو که با گل به خودی مدافع ذوب‌آهن رقم خورد در جایگاه ویژه بسیار عجیب بود و اطرافیان متعجب بودند.

بماند///از غفلت ۳ امتیازی مدافع ذوب‌آهن تا شادی عجیب سرمربی استقلال

حبیب فرعباسی دروازه‌بان ذوب‌آهن عملکرد بسیار خوبی داشت و بارها مانع گلزنی استقلال شد اما ضربه غیرمنتظره قریشی باعث فروریختن دروازه وی شد تا ذوب‌آهن شکست غیرمنتظره‌ای را متحمل شود و فرعباسی غافلگیر بازی را به پایان برساند.

بماند///ذوب‌آهن - استقلال

انتهای پیام/

ارسال نظر