دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در گفت‌وگو با آنا عنوان شد؛

فعالیت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران در ایام نوروز

فعالیت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران در ایام نوروز
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران از فعالیت گروه جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه در ایام نوروز خبر داد.
کد خبر : 839478

حمیدرضا انصاریان‌فر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اعلام کرد که گروه جهادی بسیج این دانشگاه در ایام نوروز با حضور در روستای پشتکوه به ارائه خدمات پرداختند.

وی به تشریح فعالیت‌های انجام شده در این اردوی جهادی پرداخت و بیان کرد: روستا و منطقه هدف گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، روستای پشتکوه و تمام بخش‌های زیرمجموعه آن بود و محل اسکان خواهران و برادران در دو مدرسه جداگانه روستای اسلام‌آباد و غورک قرار داشت.

انصاریان‌فر عنوان کرد که گروه جهادی در قالب دو گروه برادران و خواهران با عنوان برادران شهید ابومهدی المهندس و خواهران شهدای گمنام دانشگاه آزاد واحد گچساران در این اردو از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا ۲ فروردین ۱۴۰۲ حضور داشتند.

فعالیت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران در ایام نوروز

مسئول بسیج دانشجویی واحد گچساران  تنوع فعالیت‌های انجام شده در این اردو را تشریح کرد و گفت: زمینه‌های فعالیت برادران، عمرانی، فرهنگی، هیئت، آموزشی ورزشی (تکمیل تقریبا ۸۰ درصدی دیوار مسجد روستا، لوله کشی آب مدرسه‌ها، تعویض شیرآلات مدارس، برق کشی برای محیط داخلی مدرسه سیار)  و فعالیت حوزه خواهران، آموزشی، آشپزی، ورزشی و .. بوده است.

وی اضافه کرد: مطالبه‌گری از مسئولان شهرستان باشت و گچساران، امام جمعه موقت باشت، بخشدار بوستان و نماینده سپاه ناحیه باشت از دیگر اقدامات این گروه جهادی بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر