دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
شهردار منطقه ۸ خبر داد

نوسازی معبر سه محله کم برخوردار در منطقه ۸ تهران

نوسازی معبر سه محله کم برخوردار در منطقه ۸ تهران
شهردار منطقه ۸ تهران از آغاز نوسازی معبر در سه محله پرتردد و کم‌برخوردار با هفت هزار متر مربع عملیات تراش و هزار تن آسفالت‌ریزی خبر داد.
کد خبر : 839330

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، فاطمه تنهایی، شهردار منطقه ۸ تهران از آغاز نوسازی معبر در سه محله پرتردد و کم‌برخوردار با هفت هزار متر مربع عملیات تراش و هزار تن آسفالت‌ریزی خبر داد و گفت: این اقدام از شب گذشته (۷ فروردین ۱۴۰۲) در معابر عبوری محلات تسلیحات، لشکر و وحیدیه که از محلات کم برخوردار منطقه ۸ تهران است؛ آغاز شده است.

شهردار منطقه ۸ تهران افزود: این عملیات عمرانی حدفاصل خیابان گلشن‌دوست تا خیابان لشکر در دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال مورد اجرا قرار گرفت.

وی با اشاره به استقرار گروه‌های عمرانی در این محور، به طول این خیابان اشاره کرد و گفت: این محور ۸۵۰ متر طول است که طبق پیش‌بینی‌ها با حدود هزار تن آسفالت این خیابان نوسازی می‌شود.

تنهایی ادامه داد: این سه محله که در خیابان شهید مدنی و در ناحیه ۳ منطقه قرار گرفته اند؛ از محلات کم برخوردار و معابر پرتردد منطقه ۸ تهران هستند که روزانه با حجم عبوری تعداد زیادی از خودروها، از این مسیر مواجه است و با توجه به گذشت حدود ۹ سال از آسفالت‌ریزی، این معبر نیازمند بهسازی بود.

شهردار منطقه ۸ تهران بهسازی این مسیر را موجب تسهیل در تردد وسایل نقلیه و رفاه حال شهروندان دانست و افزود: در گام اول جهت آسفالت ریزی جمع آوری و تراش مکانیزه معبر به مدت سه شب با کاهش ترافیک محدوده، انجام و بعد از اقدامات اولیه آسفالت ریزی و خط‌کشی این خیابان انجام می‌شود.

پیش از این و در آخرین روز از سال ۱۴۰۱ شهردار منطقه ۸ از انجام عملیات آسفالت ریزی در روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۲ خبر داده بود که با تلاش تیم مدیریت شهری، این وعده محقق شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر