دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
06 فروردين 1402 - 08:56
مسابقات کانتندر جوانان ترکیه ۲۰۲۳

۶ مدال ملی‌پوشان پینگ‌پنگ در مسابقات آزاد جهانی/ اولین طلای ۱۴۰۲ ایران را نابغه نوظهور گرفت

۶ مدال ملی‌پوشان پینگ‌پنگ در مسابقات آزاد جهانی  اولین طلای ۱۴۰۲ ایران را نابغه نوظهور گرفت
مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی (کانتندر) جوانان ترکیه با کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز برای پسران ایران پایان یافت.
کد خبر : 839044

به گزارش خبرگزاری آنا، در پایان مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) جوانان ترکیه، پینگ‌پنگ بازان ایران در چهار رده سنی صاحب ۶ مدال رنگارنگ شدند. 

بنیامین فرجی ، نابغه نوظهور تهرانی پینگ پنگ کشورمان در رده سنی زیر ۱۵ سال با پیروزی قاطع ۳ بر صفر مقابل حریف ترکیه ای عنوان قهرمانی را بدست آورد.

در رده سنی زیر ۱۹ ساله‌ها نوید شمس در تقابل با کویک ایزاک بازیکن قدرتمند اهل سنگاپور با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و از رسیدن به مدال طلا بازماند و نایب قهرمان شد. 

در رده سنی زیر ۱۳ ساله‌ها، فراز شکیبا دارنده مدال نقره هوپس جهان در مصاف با اوکال از کشور میزبان با حساب ۳ بر صفر مغلوب شد و نقره گرفت.

همچنین محمد امین صمدی و بنیامین فرجی در رده سنی زیر ۱۷ سال و امیر مهدی کشاورزی در رده سنی زیر ۱۹ سال با قبول شکست در مرحله نیمه‌نهایی صاحب گردن آویز برنز شدند.

بدین ترتیب راکت بدستان نوجوان و جوان تنیس روی میز ایران سال جدید را با کسب ۶ مدال رنگارنگ از مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) آغاز کردند.

هدایت تیم اعزامی تنیس روی میز کشورمان برعهده علی حدادگر بود.

مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) جوانان ترکیه از دوم تا پنجم فروردین ماه به میزبانی شهر آنتالیا و با حضور پینگ پنگ بازانی از قاره های آسیا، اروپا و آفریقا برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر