دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 فروردين 1402 - 22:27
بازی‌های فیفادی

جدال یوزها و تزارها برنده نداشت؛ اولین تجربه قلعه‌نویی بعد از بازگشت به تساوی ختم شد

جدال یوزها و تزارها برنده نداشت؛ اولین تجربه قلعه‌نویی بعد از بازگشت به تساوی ختم شد
تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه در چارچوب بازی‌های دوستانه فیفادی به تساوی رضایت دادند.
کد خبر : 838828

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه در چارچوب دیدارهای دوستانه فیفادی از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند و این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک تمام شد.

داور: ایلگیز تانتاشف

اخطار: ماتوی سافونوف از روسیه

گل: آنتون میرانچوک (۲۸) پنالتی برای روسیه ؛ مهدی طارمی (۴۷) پنالتی برای ایران

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی (۸۸- میلاد زکی‌پور)، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی(۷۸- روزبه چشمی)، مهدی طارمی، شهریار مغانلو (۷۲- رضا اسدی)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، علی قلی‌زاده (۷۸- وحید امیری)، محمد محبی، امید نورافکن و رامین رضاییان (۸۸- صادق محرمی).

ترکیب روسیه: ماتوی سافونوف، ویاچسلاو کاراوایف، روسلان لیتوینوف، ماکسیم اوسیپنکو، دانیل خلوسویچ (۸۷- عزت اختموف)، دالر کوزیایف (۸۷- الکساندر سیلیانوف)، دانیل گلبوف (۶۸- ایوان اوبلیاکوف)، آنتون میرانچوک (۷۷- دنیل فومین)، آرسن زاخاریان، نیکولای کوملیچنکو (۷۷- کنستانین تیوکاوین) و آنتون زینکوفسکی (۸۷- دنیل دنیسوف).

تیم ملی ایران در تنیمه نخست تیم برتر زمین بود و حملات متعدد و گوناگونی را روی دروزاه حریف طراحی کرد اما این روسه بود که روی خطای سعید عزت‌اللهی روی آنتون زینکوفسکی صاحب پنالتی شد و توسط آنتون زینکوفسکی به گل نخست بازی رسید. شاگردان امیر قلعه‌نویی نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه اول بر اثر خطایی که در محوطه جریمه روسیه بر روی محمد محبی صورت گرفت صاحب پنالتی شد تا مهدی طارمی بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه تیم ملی کشورمان فرصت‌های گلزنی مختلفی را روی دروازه روسیه ایجاد کرد و شاگردان والری کارپین به ندرت صاحب موقعیت شدند اما تیمی نتوانست صاحب گل دوم شود. البته مهدی طارمی در اولین دقیقه وقت اضافه نیمه دوم موقعیتی مسجل را از دست داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته