دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 فروردين 1402 - 14:46
با هدف ارتباط دهی مسئله‌های زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور؛

فراخوان جشنواره پژوهش‌های ریتکس تمدید شد

فراخوان جشنواره پژوهش‌های ریتکس تمدید شد
مهلت ارسال ایده به جشنواره ملی پژوهش‌های مسئله محور ریتکس با هدف ارتباط دهی چالش‌ها و مسئله‌های زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور و تحقیقات دانشگاهی و فعالیت‌های پژوهشی در محور‌های پزشکی تمدید شد.
کد خبر : 838767

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، مجتبی جباری‌پور، مدیرکل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، گفت: جشنواره ملی پژوهش‌های مساله محور ریتکس با هدف ارتباط دهی چالش‌ها و مسأله‌های زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور و تحقیقات دانشگاهی و فعالیت‌های پژوهشی در محور‌های سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزار‌های رایانه‌ای، سخت‌افزار‌های برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی، ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته و مدیریت فناوری برگزار می‌شود.

وی افزود: پیرو نیازسنجی انجام شده، بیش از ۱۲۰ اولویت پژوهشی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس احصاء شده است که پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ریتکس به نشانی www.retechs.ir، اولویت‌های پژوهشی را مشاهده و نسبت به تکمیل فرم مربوطه در وب‌سایت یا ارسال فایل کاربرگ به ایمیل این جشنواره به آدرس Info@retechs.ir اقدام کنند.

جباری‌پور از تمدید ثبت نام در این رویداد خبر داد و گفت: مهلت ارسال طرح‌های پژوهشی دومین جشنواره ملی پژوهش‌های مساله محور و کاربردی "ریتکس" که تا اواسط اسفندماه ۱۴۰۱ بود، بنا به تصمیم دبیرخانه و با توجه به درخواست متقاضیان، تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ تمدید شد.

به گفته وی، جوایز برگزیدگان جشنواره ریتکس در قالب بسته‌های حمایتی بلاعوض، تسهیلات و خدمات توانمندسازی، نمونه‌سازی و تجاری‌سازی در آیین اختتامیه جشنواره اهداء خواهد شد. همچنین تلاش خواهد شد ورود برگزیدگان جشنواره به زیست‌بوم نوآوری تسهیل شود. 

انتهای پیام/

ارسال نظر