دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
آنا گزارش می‌دهد؛

صد ثانیه با هنر؛ «غریب» فیلمی که روی پرده سینما جذاب‌تر است

صد ثانیه با هنر؛ «غریب» فیلمی که روی پرده سینما جذاب‌تر است
فیلم سینمایی «غریب» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، یکی از مهم‌ترین آثار اکران نوروز امسال است، اثری در ژانر دفاع مقدس که در جشنواره فیلم فجر نیز مورد توجه قرار گرفت.
کد خبر : 838669

به گزارش خبرنگار سینمایی گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، در نوروز ۱۴۰۲ با پادکست‌های «صد ثانیه با هنر»، مروری داریم بر فیلم‌های سینمایی که در ایام عید امسال به روی پرده می‌روند، فیلم‌های که هرکدام حال و هوای خاص خود را دارند و قطعا مخاطبان متفاوتی هم خواهند داشت.  

پادکست‌های نوروزی «صد ثانیه با هنر» در چهار قسمت و برای چهار فیلم اکران نوروزی تهیه شده که نگاهی گذرا بر ویژگی‌ها، کم و کاستی‌ها و اطلاعات مربوط به هر فیلم دارد.  

قسمت اول این مجموعه در رابطه با فیلم سینمایی «غریب» آخرین ساخته محمدحسین لطیفی است. فیلمی در رابطه با شهید محمد بروجردی و حضور بازیگران مطرح فراوان که دو ماه قبل در جشنواره فیلم فجر از آن رونمایی شد و در همان رویداد نیز مورد توجه قرار گرفت.  

فیلم سینمایی «غریب» اکران خود را از ۲۵ اسفند آغاز کرده و در طول هفته‌ای که گذشت، در ۲۱۷ سالنی که آن را به نمایش گذاشته شده، بیش از ۹۰۰۰ مخاطب را به سمت خود جذب کرده و به فروش ۳۶۵ میلیون تومانی رسیده است. رقمی که البته به نسبت دستمزد عوامل و هزینه‌های تولید و تبلیغات کاملا ناچیز است و سازندگان کار امیدوارند خیلی زود این رقم افزایش پیدا کند.  

در ادامه می‌توانید پادکست «صد ثانیه با هنر» با موضوع فیلم سینمایی «غریب» را بشنوید: 

انتهای پیام/

ارسال نظر