دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 اسفند 1401 - 09:45
در گفت‌و‌گو با آنا اعلام شد؛

معرفی تیم‌های سمنانی راه‌یافته به سومین دوره رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی

معرفی تیم‌های سمنانی راه‌یافته به سومین دوره رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، تیم‌های راه‌یافته این دانشگاه به سومین دوره رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی را معرفی کرد.
کد خبر : 838184

مهدی سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در سمنان اعلام کرد که سومین دور از سلسله نشست‌های تخصصی و رقابتی تیم‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در کرسی‌های آزاداندیشی در واحد‌های دانشگاهی استان سمنان برگزار شد.

وی درباره عناوین و موضوعات مطرح‌شده در سومین کرسی آزاداندیشی افزود: این رویداد در چهار محور کلی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی با حضور ۸۹ تیم برگزار شد که در محور اجتماعی ۳۲، فرهنگی ۲۷، اقتصادی و سیاسی هر کدام ۱۵ تیم حضور داشتند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان بیان کرد: در این دور از رقابت‌ها، پنج واحد و یک مرکز دانشگاهی استان در محور‌های چهارگانه کرسی دارای تیم‌های دانشجویی بودند که واحد سمنان با ۱۹ تیم، واحد گرمسار ۲۳، دامغان ۱۱، شاهرود ۳۱، مهدیشهر سه و مرکز شهمیرزاد با دو تیم در رویداد حاضر شدند.

معرفی تیم‌های راه‌یافته به سومین دوره رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در سمنان

سلطانی‌فر با اشاره به اینکه دور اول رقابت‌ها در سومین دوره از هفتم اسفند آغاز شد و تیم‌های شرکت‌کننده در هر محور در این مرحله به صورت درون واحدی با یکدیگر به رقابت پرداختند، افزود: مرحله دوم و استانی این دوره از رقابت‌ها با شرکت ۳۲ تیم روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ اسفند به‌صورت همزمان در واحد‌های دانشگاهی استان سمنان برگزار شد و پس از مناظره تیم‌های موافق و مخالف پیرامون موضوعات مطرح شده نتایج قابل توجهی رقم خورد.

وی توضیح داد: در محور فرهنگی که واحد سمنان مجری آن بود، تیم‌های کانون تئاتر شاهرود و راویان (شهید سلیمانی) از واحد گرمسار، در محور اقتصادی که به میزبانی واحد دامغان برگزار شد، تیم شهید هادی شجاع ئامغان، در محور سیاسی که در واحد شاهرود برگزار شد، تیم مفتاح از واحد دامغان و در محور اجتماعی که به میزبانی گرمسار برگزار شد، تیم‌های فانوس از گرمسار و روانشناسی ۱۴۰۰ از واحد شاهرود به مرحله کشوری سومین دوره رویداد ملی رقابت‌های تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر