دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 اسفند 1401 - 10:30
تازه‌های نشر دانشگاه آزاد اسلامی؛

کتاب «کد‌های اخلاق گردشگری پایدار در بوشهر» روانه بازار نشر شد

کتاب «کد‌های اخلاق گردشگری پایدار در بوشهر» روانه بازار نشر شد
کتاب «کد‌های اخلاق گردشگری پایدار در بوشهر» به قلم دو استاد دانشگاه آزاد اسلامی چاپ و روانه بازار نشر شد.
کد خبر : 836771

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بوشهر، کتاب «کد‌های اخلاق گردشگری پایدار دربوشهر» توسط مهرداد صادقی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و مدیرگروه رشته مدیریت این دانشگاه و حسین دشتی عسکری مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و استاد دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر چاپ و منتشر شد.

در مقدمه این کتاب آمده است: با توجه به شرایط فوق‌العاده ارزشمند استان بوشهر و اهمیت صنعت گردشگری در رونق زندگی و بالندگی تمدن، ضرورت دارد که این صنعت طور جامع و منطبق با استاندارد‌های جهانی مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه این کتاب بیان شده است: یکی از این استاندارد‌ها رعایت کد‌های جهانی اخلاق گردشگری است. کد‌های جهانی اخلاق گردشگری در پی آن است تا اصول نهادینه‌ای را معرفی کند که بسط وگسترش آن ها، هم در جوامع میزبان و هم در بین میهمانان منجر به ایجاد رفتار‌های بهینه شود.

این کتاب در ۲۹۸ صفحه در قطع وزیری، تألیف و وارد بازار نشر شده و علاقه‌مندان برای تهیه کتابِ «کد‌های اخلاق گردشگری در بوشهر» می‌توانند به درگاه اینترنتی ۱۶ book.ir مراجعه کنند.

به گزارش آنا، دشتی عسکری دارای دکتری تخصصی مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی بوده و تاکنون چند مقاله در حوزه گردشگری در ژورنال‌های معتبر به چاپ رسانده است.

صادقی نیز دارای دکتری مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی بوده که تاکنون ۱۰ کتاب تألیف کرده و بیش از ۳۰ مقاله علمی پژوهشی از وی به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر