دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آذر 1401 - 14:22
در گفت‌وگو با آنا تشریح شد؛

جزئیاتی از برگزاری نخستین نمایشگاه عصر امید در استان سمنان

جزئیاتی از برگزاری نخستین نمایشگاه عصر امید در استان سمنان
رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان جزئیاتی از برگزاری نخستین نمایشگاه «عصر امید» در این استان را تشریح کرد.
کد خبر : 821006

محمد کریم سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در سمنان از برگزاری نخستین نمایشگاه «عصر امید» دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان خبر داد و اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه بهره‌مندی هرچه مطلوب‌تر از ظرفیت فناورانه و دانش‌بنیانی ظرفیت‌های علمی استانی در راستای رفع مشکلات و حل مسائل استان است.

وی با اشاره به ضرورت انتقال دستاورد‌ها و تجارب حاصل از برگزاری این نمایشگاه به سطح کشور و حتی دنیا افزود: در رویداد عصر امید استانی، رویکرد دغدغه‌مندان عرصه پژوهش و فناوری، حل مسائل استان با تکیه بر توانمندی‌های فناوران استان است و در همین راستا با همه ظرفیت تلاش خواهیم کرد تا خروجی و نتایج مطلوب آن را به نحو احسن در کشور و حتی دنیا تعمیم دهیم.

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه این رخداد استانی برای نخستین بار در سمنان برگزار می‌شود، عنوان کرد: در نمایشگاه عصر امید استانی، مسئولان ارشد استان، ارگان‌ها و نهاد‌های مختلف، مراکز دولتی تأثیرگذار مانند آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، دانشگاه علوم پزشکی و صاحبان صنایع و... حضور خواهند یافت.

وی یادآور شد: به همین مناسبت آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان هم ازجمله برنامه‌هایی بوده که همزمان با رویداد عصر امید استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر