دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد:

حکم اعضای هیئت علمی جدید به‌صورت استانی صادر می‌شود

حکم اعضای هیئت علمی جدید به‌صورت استانی صادر می‌شود
عباس اشرفی گفت: حکم اعضای هیئت علمی جدید به‌صورت استانی صادر می‌شود و قابلیت جابه‌جایی اعضای هیئت علمی در استان به تشخیص و نیاز واحد‌های استانی وجود دارد.
کد خبر : 817122

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یاسوج، عباس اشرفی رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیئت اجرایی جذب هیئت علمی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: حکم اعضای جدید هیئت علمی از امسال به‌صورت استانی صادر می‌شود و قابلیت جابه‌جایی اعضای هیئت علمی در استان به تشخیص و نیاز واحد‌های استانی وجود دارد. استاد علاوه بر تخصص علمی و آموزشی، باید دارای تعهد و علاقه‌مند به اسلام و انقلاب باشد که علاقه‌مندی و پایبندی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مایه مباهات و افتخار است و آنان در همه عرصه‌ها بیشترین پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشته‌اند.

رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزود:  کمیته معارف اسلامی در هیئت مرکزی جذب دانشگاه موضوع هیئت علمی و حق‌التدریس‌های گروه علوم انسانی را بررسی و تصمیم‌گیری می‌کند. با ابلاغ مصوبه هیئت علمی وابسته دانشگاه‌های آزاد اسلامی می‌توانند دانشیار و استادیار‌های مورد نیاز و استادان مهارتی مورد نیاز خود را از مراکز علمی دیگر با قرارداد ۳ ساله به خدمت گرفته و وارد دانشگاه کنند.

رحیم اکرامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان آخرین وضعیت اعضای هیئت علمی این دانشگاه گفت: در این استان ۱۱ دانشیار، ۱۰۶ استادیار و ۱۰۵ مربی مشغول به تدریس در دانشگاه هستند و در فراخوان ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ موضوع جذب هیئت علمی مورد نیاز رشته‌های جدید پرستاری که در دانشگاه آزاد اسلامی استان در حال راه‌اندازی بوده پیگیری شده و این استادان جذب خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته