دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1401 - 12:11

بک لینک سازی وبلاگی – خرید بک لینک قوی و دائمی

بک لینک سازی وبلاگی – خرید بک لینک قوی و دائمی
یکی از بهترین قسمت های فرایند لینک بیلدینگ برای سئو خارجی و بهبود رتبه سایت ، بک لینک سازی وبلاگی است. یکی از مزیت‌های لینک سازی به وسیله ساخت وبلاگ آن است که لینک شما به جای سایدبار در محتوا قرار می‌گیرد.
کد خبر : 809929

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، یکی از بهترین قسمت های فرایند لینک بیلدینگ برای سئو خارجی و بهبود رتبه سایت ، بک لینک سازی وبلاگی است. در بک لینک سازی وبلاگی لینک سایت شما با استفاده از مطالب مختلف در وبلاگ های مختلف ایرانی و خارجی قرار میگیرد و به مرور زمان و با شروع ایندکس آن ها توسط گوگل ، رتبه سایت شما افزایش می یابد.

مزیت لینک سازی وبلاگی چیست ؟

بک لینک سازی وبلاگی مزیت های زیادی را به همراه دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم :

اولین مزیت لینک سازی به وسیله ساخت وبلاگ آنست که لینک شما به جای سایدبار در محتوا قرار میگیرد. بهترین بک لینک آنست که در خود مطالب قرار داشته باشد.به این ترتیب محدودیتی برای استفاده از کلمات و استفاده از متون انکرتکست و کلمات کلیدی نخواهید داشت.

به بیان دیگر ، در لینک های پروفایلی تنها می توان تعداد محدودی بک لینک ایجاد کرد ، اما در بک لینک سازی وبلاگی از آنجایی که محدودیت کلمات و طول مطلب وجود ندارد ، می توانید مطالب طولانی تری منتشر کرده و بک لینک بیشتری به سایت خود ایجاد کنید.

دومین مزیت لینک سازی در وبلاگ ها اینست که می توانید پست های متعددی در صفحات وبلاگ خود منتشر کنید.در لینک های پروفایلی تنها می توان در یک صفحه لینک سازی کرد اما در وبلاگ ها می توانید در هر دامنه ای که خواستید ، پست ها و صفحات گوناگونی برای لینک بیلدینگ ایجاد کنید.

خرید رپورتاژ آگهی از سرویس های وبلاگدهی

دائمی بودن مزیت سوم لینک های وبلاگی است ، یکی از معیارهایی که گوگل برای ارزش دامنه در نظر میگیرد تعداد بک لینک ها است ، چنانچه پس از مدتی برخی از بک لینک های سایت حذف شوند ، وبسایت با کاهش رتبه مواجه می شود.بنابراین در فرایند لینک سازی باید به دائمی یا موقتی بودن لینک ها دقت کنید.

در بک لینک سازی وبلاگی ، لینک ها به صورت دائمی هستند و حذف نمی شوند ، چراکه شما صاحب صفحات وبلاگ ساخته شده هستید و تا زمانی که خود شما مطالب منتشر شده را حذف نکنید ، لینک ها حذف نمی شوند.

چهارمین مزیت امکان کنترل کامل و آپدیت و تغییر لینک های منتشر شده است.زمانی که از طریق وبلاگ سازی به صفحات مختلف وبسایت خود لینک ایجاد می کنید ، می توانید هر زمان خواستید پست های منتشر شده را آپدیت کرده و لینک های بیشتری به آن ها اضافه کنید و یا انکرتکست لینک ها را تغییر دهید.

آپدیت مطالبی که در وبلاگ منتشر کردید ممکن است باعث جلب توجه موتورهای جست و جو برای اعتماد بیشتر به بک لینک منتشر شده در مطلب شده و به این ترتیب باعث افزایش یا تثبیت رتبه سایت شما شود.

مزیت پنجم بک لینک سازی وبلاگی افزایش ترافیک سایت است.درست است که هدف از ایجاد بک لینک افزایش رتبه سایت با جلب توجه موتورهای جست و جو است، اما چنانچه در وبلاگ های پر بازدید مطالبی حاوی بک لینک منتشر کنید.می توانید شاهد افزایش ترافیک سایت خود از این طریق باشید.

و از آنجایی که افزایش ترافیک سایت رابطه مستقیمی با سئو وبسایت دارد ، از این نظر نیز یک مزیت محسوب می شود.

چگونگی بک لینک سازی وبلاگی 

برای ساخت لینک به وسیله وبلاگ ها فقط نیاز است تا در وبسایت هایی که امکان ساخت وبلاگ در آن ها وجود دارد ثبت نام کنید و اقدام به انتشار مطالب در وبلاگ هایی که ساخته اید کنید.

در هر مطلبی که منتشر می کنید می توانید چندین بک لینک به وبسایت خود ایجاد کنید.توصیه می شود که در هر ۸۰۰ کلمه بیش از ۴ بک لینک ایجاد نکنید . انکرتکست لینک های خود را به صورت دقیق و مرتبط قرار دهید به نحوی که شامل کلمه کلیدی صفحه مقصد لینک باشد.

برای لینک سازی وبلاگی در بیش از ۸۰ وبلاگ معتبر ایرانی و خارجی می توانید به وبسایت بهترین سئو  مراجعه کنید، برای این منظور روی لینک زیر کلیک کنید :

سفارش بک لینک های وبلاگی خرید بک لینک وبلاگی

انتهای پیام/