دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 تير 1401 - 14:13
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران تاکید کرد؛

تعیین تکلیف وضعیت املاک شهرداری در کوتاهترین زمان ممکن

در دومین جلسه ستاد ساماندهی املاک و مستغلات شهرداری بر تعیین تکلیف وضعیت املاک در دست اشخاص غیر تاکید شد.
کد خبر : 669884
فلاح

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: متعاقب بخشنامه شهردار تهران مبنی بر شناسایی، مستند سازی و در نهایت مولد سازی املاک متعلق به مردم شهر تهران که امانتی در دست ما در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی برای خدمت به شهروندان است، ستاد ساماندهی املاک شکل گرفته و یاری رسان مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری در تعیین تکلیف وضعیت املاک شهر تهران است.


وی افزود: از آنجایی که املاک شهرداری بزودی آماده عرضه در سامانه بورس کالا خواهند بود، لذا تعیین تکلیف وضعیت املاکی که معارض دارد یا مشکلی در سند و نوع مالکیت ملک وجود دارد و یا هر معضل دیگری، با همکاری تمام واحدهای ذیربط اعم از حقوقی، بازرسی، حراست و ... و با محوریت سازمان املاک و مستغلات شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.


معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری همچنین بر همراهی همه جانبه مرکز حقوقی شهرداری جهت پیگیری های قضایی لازم در جهت تخلیه، تهاتر، معوض و سایر اقدامات لازم قضایی تاکید کرد.


گفتنی است؛ در این جلسه شهرداران مناطق یک، ۱۳ و ۱۷ ضمن تشریح اقدامات و همچنین معضلات خود درحوزه املاک و مستغلات مناطق مربوطه، در خصوص حل و فصل وضعیت برخی از املاک منطقه که با مشکلاتی همراه است به بحث و بررسی پرداختند.


انتهای پیام/۴۱۷۲/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته