دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 تير 1401 - 13:39
محسنی‌بندپی با اشاره به نشست فراکسیون مستقلین؛

برنامه‌های ۶ گزینه برای عضویت در شورای نگهبان بررسی شد

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: عملکرد و کارنامه ۶ حقوق دان معرفی شده از سوی قوه قضائیه برای عضویت در شورای نگهبان در نشست این فراکسیون بررسی شد.
کد خبر : 669874
شورای نگهبان

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، محمدعلی محسنی بندپی با اشاره به نشست فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: رزومه و برنامه حقوق دانان معرفی شده از سوی رئیس قوه قضائیه برای حضور در شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت، پیرامون عضویت کدخدایی، مرتضوی، پروین، ره پیک، موسوی و احمدی فر در شورای نگهبان گفتگو شد.


وی با اشاره به شیوع مجدد کرونا، بیان کرد: تعدادی از نمایندگان به کرونا مبتلا شده‌اند همچنین با سرکشی به حوزه‌های انتخابیه متوجه شدیم آمار مبتلایان افزایش یافته است از این رو فراکسیون مجدد بر رعایت دستورالعمل بهداشتی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و تزریق دز سوم و چهارم واکسن تاکید کرد.


نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گرانی کالاها در حوزه‌های انتخابیه و کوچک‌تر شدن سفره مردم از نکات جدی بود که در نشست فراکسیون مطرح شد و از دولت خواسته شد با جدیت بیشتر نسبت به کنترل قیمت در بازار اقدام کند.


سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس اظهار داشت: سفرهای اخیر مقامات مختلف به منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به وزیر امور خارجه توصیه شد که با حفظ اصول، رعایت خط قرمزهای نظام جمهوری اسلامی و با توجه به منافع ملی فعالیت سیاسی منطقه و سطح جهان را رصد کند.


انتهای پیام/


انتهای پیام/

ارسال نظر