دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 تير 1401 - 12:20

تیم‌ها و نفرات برتر مسابقه‌های بدمینتون دانشگاه آزاد مشخص شدند

تیم‌ها و نفرات برتر مسابقه‌های بدمینتون مردان و زنان دانشگاه آزاد مشخص شدند.
کد خبر : 669855
بدمینتون بانوان دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا از روابط عمومی مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، مسابقه‌های بدمینتون کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان با حضور هشت تیم از مناطق سراسر کشور و به میزبانی واحد یزد برگزار شد.


در پایان این دوره از رقابت‌ها، تیم منطقه هشت (خراسان شمالی) قهرمان شد و منطقه هفت (تهران) به مقام نایب قهرمانی رسید. تیم‌های منطقه دو (تبریز) و منطقه سه (مازندران) نیز سوم مشترک شدند. همچنین در بخش انفرادی مسابقه‌ها، رویا افراسیابی از منطقه ۸ دانشگاه آزاد اسلامی مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید و فاطمه فرخی از همین منطقه، نایب قهرمان شد. فاطمه علی آبادی از منطقه سه و طیبه سلیمانی از منطقه هشت نیز بر سکوی سوم مشترک ایستادند.


همچنین مسابقه‌های بدمینتون کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش مردان با شرکت ۶۴ ورزشکار در قالب ۱۰ تیم از مناطق سراسر کشور و به میزبانی واحد فیروزکوه برگزار شد. در این دوره از مسابقه‌ها، بدمینتون بازان مناطق مختلف دانشگاه آزاد اسلامی به صورت تیمی و انفرادی با هم رقابت کردند و در پایان، تیم منطقه سه (گلستان) روی سکوی قهرمانی ایستاد و منطقه دو (تبریز) نایب قهرمان شد. نمایندگان منطقه هشت (بیرجند) و منطقه ۹ (زنجان) نیز سوم مشترک شدند. همچنین در بخش انفرادی، غلامرضا زورمند از منطقه ۱۰ قهرمان شد و حبیب اصغرپور از منطقه سه روی سکوی دوم ایستاد. مسعود معینی از منطقه هشت و محمد حسن عبداللهی از منطقه ۹ نیز سوم مشترک شدند.


انتهای پیام/۴۰۴۸/

انتهای پیام/

ارسال نظر