دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 تير 1401 - 14:44

سعید شبانیان: آغاز به کار نخستین دفاتر پیشخوان خصوصی کشور

مدیرعامل پیشخوان "محله من "خبر داد: آغاز به کار نخستین دفاتر پیشخوان خصوصی کشورعملیات اجرایی نخستین دفاتر پیشخوان خصوصی کشور با ارایه خدمات شهروندی تحت عنوان "محله من" آغاز شد.
کد خبر : 668861
رپرتاژ


به گزارش خبرگزاری آنا  مدیرعامل پیشخوان "محله من "خبر داد: آغاز به کار نخستین دفاتر پیشخوان خصوصی کشور | عملیات اجرایی نخستین دفاتر پیشخوان خصوصی کشور با ارایه خدمات شهروندی تحت عنوان "محله من" آغاز شد.
سعید شبانیان مدیرعامل پیشخوان" محله من" دراین‌خصوص اظهار داشت: هم‌زمان با دهه امامت و ولایت طرح اجرای نخستین دفاتر خصوصی کشور با عنوان" محله من" با اخذ تمامی مجوزهای موردنیاز آغاز شد که با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته وبه زودی با اطلاع‌رسانی رسانه ملی در تمامی استان‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: هدف اصلی در پروژه " محله من" ارائه خدمات بهتر برای شهروندان است که در همین راستا بستری فراهم شده تا با رویکرد توسعه اقتصاد محلات، شهروندان با حداقل هزینه بهترین خدمات را به‌صورت الکترونیکی و فیزیکی دریافت کنند.


رونق کسب‌وکار و 30 خدمت اشتغال‌زا با درآمد پایدار در طرح جدید "محله من"


سعیدشبانیان اظهار داشت: با اجرای این طرح 30 خدمت اشتغال‌زا با درآمد پایدار به متقاضیان دریافت امتیاز این دفاتر ارائه می‌شود که این امر زمینه‌های اشتغال بیش از ۲۰هزار نفر را فراهم می‌کند.
وی با اشاره به این مطلب که یکی از اهداف طرح " محله من" رونق کسب‌وکار در محلات است، ابراز داشت: در این طرح شناسایی تمامی کسب‌وکارها، فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات به شهروندان بادقت صورت‌گرفته تا علاقه‌مندان به‌راحتی با عضویت در این شبکه اجتماعی امکان راه‌اندازی صفحه فروشگاهی خود را داشته باشند.
مدیرعامل پیشخوان " محله من" ابراز داشت: باتوجه‌به اینکه طرح محله من نخستین شبکه محله محور، کالا و خدمات است زمینه‌های دسترسی آسان و سریع به‌تمامی فروشگاه‌ها و خدمات محله‌های مختلف را فراهم کرده تا شهروندان با بهره‌گیری از آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خواسته‌های خود دست یابند.


دفتر پیشخوان محله منمحله منوی ابراز داشت: " محله من" که یک پلتفرم همراه با شعب فیزیکی متعدد در سراسر کشور و محلات مختلف است با دریافت مجوزهای موردنیاز و ثبت قانونی مالکیت معنوی (برند) همکاری‌های مناسبی را با مراکز دولتی و خصوصی خواهد داشت تا برخی از خدمات در محل به شهروندان ارائه شود.
شبانیان تصریح کرد: در این پلتفرم افراد متخصص دارای تأییدیه محله من می‌توانند خدمات خود را از طریق این اپلیکیشن ارائه دهند و شهروندان نیز در صورت نیاز با مراجعه به این اپلیکیشن، سایت، تماس تلفنی و حتی مراجعه حضوری به واحد پشتیبانی دفاتر پیشخوان "محله من" اقدام به ثبت سفارش کنند که برای این امر ثبت اطلاعاتی چون نوع کار، زمان و محل ارائه خدمت ضروری است.


سعید شبانیان محله من


*


- سعید شبانیان


- محله من


- پیشخوان محله من


*پایان


-


انجام سمینارانتهای پیام/ رانتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته