دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
امیر ایرانی خبر داد؛

تشکیل شورای عالی معیشت با پنج قرارگاه در نیروی دریایی ارتش

فرمانده نیروی دریایی ارتش از تشکیل شورای عالی معیشت با پنج قرارگاه اقتصاد مقاومتی، بهداشت درمان، خدمات عمومی رفاهی، فنی و تخصصی و مهندسی در این نیرو خبر داد.
کد خبر : 662117
امیر ایرانیبه گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، آیین تودیع و معارفه فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.


در این مراسم، امیر دریادار دوم مهدی شعبان‌زاده تودیع و به‌ جای او ناخدا یکم ستاد منصور لشنی به سمت فرمانده جدید آموزش تخصص‌های دریایی منصوب شد.


امیر دریادار شهرام ایرانی در این مراسم، همت، تحرک و تلاش را لازمه توجه در مناطق آموزشی دانست و اظهار کرد: کار مراکز آموزشی مهم‌ترین و پیچیده‌ترین محصول یعنی انسان‌سازی می‌باشد، تقدس کار مربیان مراکز آموزشی در پرورش نیروی انسانی، مؤثر و کارآمد با ایمان به خدا و تفکر میهن‌پرستی است، چه برای کارکنان پایور که وارد بدنه نیرو می‌شوند و چه برای کارکنان وظیفه که وارد اجتماع خواهند شد.


وی افزود: سختی کار در آموزش است که متأسفانه دیده نمی‌شود، محصولات شما می‌بایستی سی سال ارتقا آفرین و مثبت باشد، که اگر باشد عاقبت بخیری برای ماست، و اگر منفی باشد باید همگی پاسخگو باشیم.


امیر دریادار ایرانی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: اصل گام دوم استفاده از فرصت‌هاست که در آن به آینده‌نگری تأکید شده است؛ در نهایت منجر به تمدن‌سازی خواهد شد.


فرمانده نیروی دریایی ارتش از تشکیل شورای عالی معیشت با پنج قرارگاه اقتصاد مقاومتی، بهداشت درمان، خدمات عمومی رفاهی، فنی و تخصصی و مهندسی در این نیرو خبر داد و اظهار کرد: به یاری پروردگار با تشکیل این قرارگاه‌ها در جهت بهبود معیشت پرسنل عزیز با اولویت تبدیل دارایی‌هایمان به ثروت هستیم.


گفتنی است، از برنامه‌های فرمانده نیروی دریایی در بازدید از این مرکز می‌توان به افتتاح لابراتوار زبان، مرکز آموزش رایانه و همچنین بازدید از ساختمان جدید مجتمع فرهنگی اشاره کرد.


انتهای پیام/4164/انتهای پیام/

ارسال نظر