دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1401 - 09:54
ظهور دانشگاه فناور در گام دوم(۷۱)/

حضور ۱۲ گروه مرکز خدمات واحد نجف‌آباد در رویداد ملی عصر امید

رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از حضور ۱۰ زیرساخت و دو هسته آزمایشگاهی این مرکز در رویداد گام دوم «عصر امید» خبر داد.
کد خبر : 661828
رضا نصوحیرضا نصوحی در حاشیه برگزاری رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی که با ۱۰ زیرساخت و دو هسته آزمایشگاهی مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این رویداد حضور یافته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: این زیرساخت‌ها شامل کارگاه مرکزی ساخت‌وتولید پیشرفته، آزمایشگاه مرکزی سلولی و ملکولی، آزمایشگاه تحقیقاتی pcr و کشت باکتری، آزمایشگاه xrd، آزمایشگاه میکروسکوپ الکترونی روبشی، آزمایشگاه الکتروریسی، آزمایشگاه SPS، آزمایشگاه نیتراسیون پلاسمایی، آزمایشگاه نانوسیالات پیشرفته، آزمایشگاه کوانتومتری و آزمایشگاه بتن پیشرفته می‌شوند.


رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: دو هسته آزمایشگاهی شامل هسته آزمایشگاهی اندازه‌گیری پیشرفته و هسته آزمایشگاهی تعمیر تجهیزات هوانوردی هستند. تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته‌ای که در نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد شامل دستگاه KD۲ از مجموعه نانوسیالات پیشرفته و تجهیزات آلتراسونیک است.


به گزارش آنا، رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به‌منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت‌های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه بستری برای ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای اشتغال‌آفرینی دانشجویان در چهلمین سالگرد راه‌اندازی این دانشگاه با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ ایده و استارت‌آپ و ۱۰۰۰ شرکت فناور و خلاق برنامه‌ریزی شده است.


رویداد ملی گام دوم (رویداد عصر امید) از هشتم تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار و بخشی از فعالیت ۴۰ ساله دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه‌های مختلف آموزش و پرورش نیروی انسانی، فرهنگ، اقتصاد، علوم پزشکی، علوم مهندسی، علوم انسانی و ... عرضه می‌شود.


انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته