دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
09 خرداد 1401 - 10:50
با حضور قالیباف؛

کتاب «عصر امید» رونمایی شد

کتاب «عصر امید» با موضوع معرفی شرکت‌کنندگان فناور، پژوهشگر و ایده‌پرداز گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای تهران با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس این دانشگاه رونمایی شد.
کد خبر : 661724
بازدید محمدباقر قالیباف از نمایشگاه رویداد ملی عصر امید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، کتاب «عصر امید» با موضوع گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای امام خمینی(ره) تهران با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس و مدیران این دانشگاه در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.


رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به‌منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت‌های حوزه فناوری و نوآوری این دانشگاه با هدف ارائه بستری برای ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای اشتغال‌آفرینی دانشجویان در چهلمین سالگرد راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی با معرفی گروه‌های پژوهشی و زیرساخت، ایده‌ها و استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور و خلاق برنامه‌ریزی شده و اکنون (۸ تا ۱۱ خرداد) در حال برگزاری است.


کتاب عصر امید، حاوی اطلاعات و مشخصات ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ ایده و استارت‌آپ و ۱۰۰۰ شرکت فناور و خلاق حاضر در رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی بوده که در فایل پیوست خبر (اینجا) قابل مشاهده است.


انتهای پیام/۴۰۶۲/


انتهای پیام/

ارسال نظر