دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

امکان دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی تا ۴ خرداد

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در روزهای ۵ و ۶ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار می شود و داوطلبان تا ۴ خرداد می‌توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
کد خبر : 660577
کنکور کارشناسی ارشد - دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتیبه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در روزهای ۵ و ۶ خردادماه ۱۴۰۱ در ۳۴ حوزه امتحانی برای ۴۳ رشته و ۱۱ مجموعه برگزار می شود. آزمون در نوبت‌های صبح و عصر روزهای پنجشنبه ۵ و جمعه ۶ خرداد برگزار می‌شود و شروع روند آزمون نوبت صبح ۷:۳۰ است و آزمون راس ساعت ٩ صبح آغاز می‌شود. شروع روند آزمون نوبت عصر ۱۴:۳۰ است و آزمون راس ساعت ۱۶ عصر برگزار می‌شود.


مدت زمان پاسخگوئی به سوالات کلیه رشته ها به مدت ۱۶۰ دقیقه است. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی تا ساعات پایانی ۴ خردادماه می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت خود را به همراه برگه راهنما دریافت کنند. داوطلب ملزم است از کارت خود پرینت گرفته و به همراه داشته باشد. به هیچ عنوان در محل برگزاری آزمون دریافت کارت امکانپذیر نیست.


از ورود داوطلبان فاقد کارت ورودبه جلسه، کارت ملی یا شناسنامه و ماسک به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهدآمد. هیچ‌گونه مدرک شناسایی به‌جز کارت ملی و شناسنامه قابل پذیرش نبوده و از ورود به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد. افرادی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند، از قسمت فراموشی کد رهگیری اقدام کنند.


افرادی‌که ثبت‌نام را انجام داده و کد رهگیری دریافت کرده‌اند، در صورتی‌که موفق به دریافت کارت نشوند، درخواست خود را (کد ملی الزاما درج شود) سریعا در قسمت سیستم پاسخ‌گویی ارسال درخواست دسته‌بندی پشتیبانی سایت ارسال کنند تا واحد ذی‌ربط بررسی لازم را به‌عمل آورد و نتیجه را از طریق سایت به داوطلب اعلام کند.


در پی اعلام برخی از داوطلبان مبنی‌بر لزوم تصحیح کد ایثار سهمیه رزمندگان و ایثارگران و یا تصحیح سهمیه مورداستفاده، در طول مدت دریافت کارت ورود به جلسه، تصحیح سهمیه با انتخاب گزینه مربوطه امکان‌پذیر است لذا داوطلبان می‌توانند در این مدت سهمیه خود را تصحیح کنند.


انتهای پیام/۱۰۴/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته