دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 ارديبهشت 1401 - 11:03

تجلیل از دانش‌آموزان برتر سمای بوشهر در مسابقات ورزشی

دانش‌آموزان برتر در مسابقات ورزشی با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان بوشهر تجلیل شدند.
کد خبر : 655849
تجلیلبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بوشهر، دانش‌آموزان برتر مسابقات ورزشی مدارس سمای بوشهر که توانسته‌اند در رشته‌های ورزشی در شهرستان، استان و ملی مقام کسب کنند در مراسمی با حضور رسول اسکندری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان تجلیل شدند.
بیشتر بخوانید:


آسیب‌شناسی روند یاددهی و یادگیری با آزمون سنجش بنیه علمی
رسول اسکندری در این مراسم اظهار کرد: امیدواریم که کسب رتبه‌های برتر این دانش‌آموزان سمایی محدود به شهرستان و استان نباشد و شاهد کسب رتبه‌های برتر کشوری در عرصه‌های آموزشی و قهرمانی ورزشی باشیم.


وی ادامه داد: تجلیل از این قهرمانان در مدارس شهرستان، استان و کشور می‌تواند الگویی برای ترغیب دیگر دانش‌آموزان در حوزه ورزش باشد تا از این طریق بتوانیم با استعدادیابی، دانش‌آموزان بیشتری را در این زمینه وارد و آنان را مورد حمایت خود قرار دهیم.


دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان بوشهر درباره اهمیت ورزش و بالندگی روحی دانش‌آموزان گفت: ورزش کردن در دنیای امروز با تکنولوژی‌های جدید که زمان زیادی از وقت ما را می‌گیرند و فعالیت بدنی را کمتر می‌کنند، ضروری بوده و ورزش در یادگیری و سلامت دانش‌آموزان و برگزاری مسابقات ورزشی اهمیت بیشتری دارد و امیدواریم که با استمرار این‌گونه مسابقات و برنامه‌های پرورشی دانش‌آموزان مدارس سما در آینده نه‌چندان دور، شاهد کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزی در سطح ملی باشیم.


انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر