دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 بهمن 1400 - 14:55
ناصری مطرح کرد؛

کاهش آسیب‌های اجتماعی با همکاری دانشگاه و نیروی انتظامی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی انتظامی در حوزه‌های پژوهشی و تحقیقاتی منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
کد خبر : 642431
دانشگاه آزاد و پلیسبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصری در دیدار فرمانده انتظامی استان ایلام که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد، اظهار کرد: همکاری بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی انتظامی در حوزه‌های پژوهشی و تحقیقاتی منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی و تقویت کارکرد پلیس می‌شود.
بیشتر بخوانید:


کیفی‌سازی طرح‌های پژوهشی با اولویت نیاز پلیس و همکاری علمی دانشگاه آزاد اسلامی
وی اصافه کرد: ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی با هفت واحد و مرکز آموزشی، ده‌ها عضو هیئت علمی تمام‌وقت و بیش از ۷ هزار دانشجو در خدمت توسعه استان ایلام به‌خصوص پیشرفت نیروی انتظامی قرار دارد.


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بیان‌ کرد: دکتر طهرانچی بر ضرورت «حل مسئله» و ورود دانشگاه آزاد اسلامی به این موضوع در مراکز استان‌ها تأکید دارد.


وقوع ۶۰ درصد جرائم در فضای مجازی


فرمانده انتظامی استان ایلام هم مطرح کرد: همکاری پلیس و دانشگاه کمک به حل مشکلات استان ایلام و کمک به مردم آن است.


سردار دلاور القاصی‌مهر بیان کرد: اکنون بیش از ۶۰ درصد جرائم صورت گرفته در فضای مجازی است و در این باره پلیس با اقتدار با مجرمان برخورد می‌کند.


وی بیان کرد: نقش دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت استادان و دانشجویان در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم کم‌نظیر است.


فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه نیروی انتظامی آمادگی کامل برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه‌های مختلف دارد، تأکید کرد که از ۱۱ هزار پرونده مراجعه به پلیس، ۸ هزار پرونده با درایت و کار کارشناسی پلیس منجر به صلح و سازش شده و امروز رویکرد پلیس خدمتگزاری به مردم است.


انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر