دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
شهنوازی عنوان کرد؛

ماندگاری نام نیک از سلیمانی با پیروی از ولایت‌فقیه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش گفت: شهید سلیمانی با حرکت در مسیر ولایت و پیروی بی‌چون‌وچرا از ولی‌فقیه، نام نیک و عاقبت‌به‌خیری را در دنیا و سعادت و رستگاری در آخرت را برای خود خرید.
کد خبر : 632818
بهناز شهنوازیبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از خاش، بهناز شهنوازی در مراسم شب‌شعر مرد میدان که همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاش برگزار شد، شهید سلیمانی را اسوه اخلاص برشمرد و گفت: شهید سلیمانی الگویی بی‌همتا از مجاهدت صادقانه و تلاش خستگی‌ناپذیر بود که عمر پربرکتش را در مسیر اعتقاد به خدمت و جهاد سپری کرد تا درنهایت به پاداشش که شهادت درراه خدا بود، رسید.
بیشتر بخوانید:


سردار سلیمانی متعلق به همه اقشار است
وی افزود: سلیمانی همان‌طور که در یکی از سخنان معروفش گفته بود که «یکی از شئون عاقبت‌به‌خیری پیروی از ولی‌فقیه است» تا آخرین لحظه زندگی پربارش، فرمان‌بردار بی‌چون‌وچرای ولایت بود و لحظه‌ای از مسیر فرمان‌بری از ولی‌امر، خارج نشد و همین امر موجب عاقبت‌به‌خیری و رستگاری او شد و نام و یادش برای همیشه در تاریخ ماندگار شد، به‌طوری‌که با گذشت دو سال از شهادت این مرد بزرگ، داغ او هنوز تازه است و خون آزادی‌خواهان و مظلومان با شنیدن نام سلیمانی به جوش می‌آید.


شهنوازی گفت: حاج قاسم در مواجهه با مردم مظلوم و رنج‌کشیده در اقصی نقاط دنیا همواره با عطوفت و مهربانی برخورد می‌کرد و در مقابل دشمنان، بدون ذره‌ای ترس و واهمه، رعب و وحشت را در دل آنان می‌انداخت و مصداق و نمونه بارز آیه شریفه أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم بود.


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش گفت: آمریکای جنایتکار و صهیونیست جهانی تصور می‌کردند که وجود سلیمانی خطر بزرگی برای اهداف شوم آنان در منطقه است و ازاین‌رو نقشه ترور ناجوانمردانه او را عملی کردند، غافل از اینکه شهید سلیمانی خیلی خطرناک‌تر از قاسم سلیمانی برای اهداف استکبار جهانی است و از قطره‌قطره خون پاک حاج قاسم، سلیمانی‌هایی به وجود آمدند که به‌زودی زود، طومار شوم صهیونیست را برای همیشه در هم می‌پیچند.


در این مراسم تعدادی از دانشجویان و شاعران شهرستان خاش، در رثای سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی اشعاری را قرائت کردند.


به گزارش آنا، پیش‌ازاین مراسم، هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش به همراه تنی چند از کارکنان، اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان این دانشگاه با حضور بر مزار شهدای گمنام شهرستان خاش با غبارروبی مزار این شهیدان و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا به‌ویژه شهید والامقام، حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کردند.


انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته